کاهش تصادفات در راور

دادستان راور با بیان اینکه برقراری امنیت مهمانان نوروزی در دستور کار دادستانی و پلیس قرار دارد،گفت: تصادفات طی مدت اخیر در راور کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری راورسلام به نقل از روابط عمومی دادگستری؛ مجتبی استوار زاده دادستان عمومی و انقلاب راور با همراهی فرمانده انتظامی این شهرستان در راستای پایش نحوه خدمات رسانی دستگاه‌های ذیربط و برقراری امنیت از محل اسکان مهمانان نوروزی راور بازدید کردند.

 مجتبی استوار زاده هدف از این بازدید را بررسی نحوه خدمات رسانی دستگاه‌های ذیربط به مسافران نوروزی اعلام کرد و اظهار داشت: برقراری امنیت در محل‌های اسکان مهمانان نوروزی باید در دستور کار نیروی انتظامی و ادارت متولی تا پایان تعطیلات نوروزی قرار گیرد.

این مقام قضایی گفت: خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده در روز‌های پایانی سال و همچنین ابتدای سال جدید، خوشبختانه میزان تصادفات در شهرستان کاهش پیدا کرده، به نحوی که تاکنون حادثه‌ منجر به فوت در شهرستان ثبت نشده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور پس از این بازدید از پلیس راه راور – مشهد و پلیس‌های تخصصی نیز بازدید و ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان و خدا قوت به نیرو‌های مستقر در محل، گزارشی از اقدامات انجام شده در این چند روز دریافت کرد.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

خسارت سرمازدگی به محصول پسته راور

پ فروردین ۱۰ , ۱۴۰۲
به گزارش پایگاه خبری راورسلام به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان راور ضمن بازدید از باغات پسته شهرستان عنوان کردند، بروز نوسانات دمایی در اسفند ماه و همچنین کاهش دما در فروردین ماه باعث ایجاد خسارت ۲۵ درصدی در محصول پسته شهرستان شده است. خواجویی گفت: نوسانات […]