ناکامی قاچاقچیان در انتقال ۱۸۴ کیلوگرم مواد مخدر در راور

دادستان عمومی و انقلاب راور از کشف مواد مخدر در این شهرستان، با تلاش و هوشیاری پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری راورسلام به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان راور، مجتبی استوار زاده در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تاکیدات ریاست محترم قوه قضائیه و مبارزه توامان با حاملین و قاچاقچیان مواد مخدر، پلیس مبارزه با موادمخدر استان کرمان از جابجایی و تبادل یک محموله مواد مخدر بین قاچاقچیان مطلع شدند.

🔸دادستان افزود: باتوجه به اینکه قرار بوده این محموله در شهرستان راور بین قاچاقچیان تبادل شود، ضمن هماهنگی صورت گرفته و دستور مقام قضایی، دو خودرویی که وظیفه حمل مواد را داشته اند مورد توجه و تعقیب مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر راور قرار می گیرند.

🔹این مقام قضایی بیان کرد: مقدار ۱۸۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل: ۳۸ کیلوگرم تریاک، ۵۹ کیلوگرم هروئین، ۵۰ کیلوگرم مرفین و ۳۷ کیلوگرم شیشه از سوداگران مرگ کشف شد.

🔸وی ادامه داد: در همین راستا ۴ نفر دستگیر و ۲ دستگاه خودرو نیز با دستور قضایی توقیف گردید و متهمان با صدور قرارهای قانونی به زندان معرفی شدند.

🔹دادستان راور گفت: سوداگران مرگ بدانند که چشم بینای عدالت همیشه بیدار بوده و تشکیلات قضایی شهرستان در زمینه برخورد قانونی با قاچاقچیان موادمخدر هیچ مماشاتی نخواهد داشت و در این زمینه هیچ خط قرمزی وجود ندارد.

انتهای خبر/کمساری

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

اگر بحران آب در راور را جدی نگیریم فاجعه رخ می‌دهد

د تیر ۲۶ , ۱۴۰۲
به گزارش پایگاه خبری راورسلام جلسه مطالبات مردمی پیرو بحران آب در راور با حضور رضا عباسی فرماندار، استوارزاده دادستان عمومی و انقلاب، عبدالهی فرمانده ناحیه مقاومت و جمعی از مسئولین در محل سالن بحران برگزار شد. در ابتدای جلسه مطالبه گران و دغدغه مندان راوری مسائل و مشکلاتی که […]