تجلیل از خبرنگاران شهرستان راور

به گزارش پایگاه خبری راور سلام، امروز سه‌شنبه ۱۷ مرداد ماه ۱۴۰۲
طی مراسمی در محل فرمانداری راور از تلاش ها و زحمات خبرنگاران فعال و اصحاب رسانه این شهرستان قدردانی بعمل آمد. 

زمان فرماندار راور با بیان اینکه خبرنگاران در انعکاس مسائل و مشکلات رسالت بزرگی برعهده دارند گفت: خبرنگاران بازوان توانمند مسئولین در خدمت رسانی به مردم هستند که با بیان حقایق و واقعیتها و همچنین در پاره ای از اوقات با انتقاد سازنده موجب پیشرفت جامعه می شوند.

رضا عباسی افزود: رسالت یک خبرنگار، آگاهی بخشی منطبق بر حقیقت در جامعه است به گونه ای که در عصر حاضر خبرنگاران به عنوان زبان گویا و چشمان بینای جامعه محسوب می شوند.

وی تأکید کرد: هجمه تبلیغاتی دشمنان از طریق فضاسازی در رسانه ها با هدف تضعیف نظام صورت می پذیرد و همین امر باعث گردیده تا رسالت خبرنگاران برای مقابله با این تهاجم ناجوانمردانه و جنگ ترکیبی بسیار پر اهمیت و خطیر باشد و در این راستا توجه به جهاد تبیین بسیار مهم است.

فرماندار راور در سخنان خود با تجلیل از خبرنگاران شهرستان، وضعیت خبری این شهرستان و فعالیت خبرنگاران را مثبت و پویا ارزیابی کرده و برای آنان آرزوی توفیق داشت، افزود‌: گرچه تا رسیدن به وضعیت مطلوب همه باید تلاش کنیم رضاعباسی اضافه کرد
خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی میان جامعه و مسئولان محسوب می گردند و دقت آنها نسبت به وظایف خطیر و سازنده خود باعث حرکت قدرتمندانه دولت و مسئولین گردیده و موجبات پیشرفت را فراهم می سازد.

در این مراسم که رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیز حضور داشت برخی خبرنگاران به بیان دیدگاه‌ های خود پرداختند.

در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از فعالیت اصحاب رسانه تقدیر گردید.

انتهای خبر/کمساری

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

افتخار آفرینی ورزشکاران بدنسازی باشگاه علم و ورزش شهرستان راور

چ مرداد ۱۸ , ۱۴۰۲
به گزارش پایگاه خبری «راورسلام» مسابقات پاور لیفتینگ قهرمانی استان به میزبانی شهرستان شهربابک به مدت دو روز برگزار شد. در این رقابت ها تیم شهرستان با مربیگری جناب آقای روح الله کرباسی موفق به کسب مقام های ذیل شدند: ۱- روح الله کرباسی رشته پرس سینه و پاور لیفتینگ […]