برگزاری جلسه ستاد انتخابات در راور

به گزارش پایگاه خبری راور سلام، صبح امروز جلسه ستاد انتخابات در راور با حضور امام جمعه،فرماندار،رئیس دادگستری،جمعی از مسئولین و کاندیدای شورای شهر راور برگزار شد.

در این جلسه امام جمعه ضمن دعوت به حضور حداکثری مردم به اخلاق در انتخابات تاکید کرد و افزود:بعد از رهبر رئیس جمهور بالاترین مقام کشور را بر عهده دارد و باید در انتخاب فرد شایسته دقت کافی را داشته باشیم و کسی را در این جایگاه قرار دهیم که بتواند از مشکلات مردم بکاهد.

فرماندار راور در این جلسه گفت:شهرستان راور مردمی نجیب،خونگرم و قدرشناس دارد و همه با هم مردم را به حضور خداکثری ترغیب میکنیم.

فرماندار راور در ادامه بیان کرد:در راور فضای همدلی و وحدت بی دستگاه های اجرایی به وفور وجود دارد و ما همه جانبه برای انتخابات امادگی لازم را داریم.

فرماندار راور افزود: ۲۷نفر در راور کاندید شورای شهر شدند که از این تعداد ۳ نفر انصراف و ۲۳نفر در فضای رقابت ماندند،و همچنین صد درصد کاندیدا تایید صلاحیت شدند و امیدواریم شاهد انتخاباتی پرشور باشیم.

فرحبخش رئیس دادگستری راور در جمع کاندیدای شهر گفت:امیدواریم با درایت و مسئولیت پذیری کاندیدای محترم و نظارت ستاد بر انتخابات شاهد کمترین جرایم در انتخابات باشیم و قانون را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

فرحبخش در ادامه لیست تخلفات انتخاباتی را برای کاندیدا مرور و از آن ها خواست نهایت تلاش خود را با انتخاباتی به دور از تخلف داشته باشند.

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

انتخابات یک فریضه شرعی است/تاکید ورزشکار راوری به شرکت در انتخابات

س خرداد ۱۸ , ۱۴۰۰
رحیم پژوهش گفت: انتخابات یک فریضه شرعی است و شرایطی بوجود آورده که تکلیف خود بدانیم پشت رهبری قرار بگیریم. به گزارش راورسلام؛ چند روزی به زمان برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نمانده است، فرصت بزرگی که در اختیارمان است تا نشان دهیم ملت ایران زنده است و به […]