کمبود و گرانی سیمان در راور ساخت و ساز را به اغما برد

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ وحید یزدانی رئیس صنف کارگران ساختمانی شهرستان راور در خصوص کمبود و گرانی سیمان در راور گفت:متاسفانه با وجود بازار رو به بالای بدون نظارت و بازرسی دقیق و نرخ های واقعی ابلاغ شده از سوی دستگاه های مربوطه، سیمان همانند دیگر کالاهای مکمل بازار ساخت و ساز با نوسانات غیر منتظره و غیر منصفانه ای نرخ گذاری شده و به فروش میرود.

یزدانی بیان کرد: این درحالیست که، با تماس های اینجانب با مسئولین محترم نمایندگی های مجاز کارخانه جات سیمان استان، حرف اول و آخر کارخانه داران گرانی قیمت سیمان با قیمت تقریبی ۵۰ الی ۶۰ هزار تومان و در مواردی هم صحبت از هر کیسه سیمان ۱۰۰ هزارتومان زده شده است.

یزدانی گفت: با توجه به پیگیری های انجام شده، تعداد زیادی کیسه ی سیمان از شب عید ١۴٠٠ در اختیار استادکارانی از روستاهای گوهجرد، فیض آباد و طرز قرار گرفته که آن ها از استفاده کردن سیمان ها امتناع و در انبارها نگهداری کردند.

وی در ادامه تاکید کرد: دلالان قصد دارند با پیروی از اصل اول اقتصاد یعنی عرضه کم و تقاضای زیاد قیمت را بالا ببرند و در این امر دولت مقصر اصلی است که به دلالان محلی فرصت سوء استفاده میدهد.

در پایان یزدانی خاطر نشان کرد: دولت باید موجبات رضایت کارخانجات را فراهم آورده تا تولید را افزایش و باعث تعادل بازار تولید و تقاضا شده و قیمت مطمئنی را تعیین و ابلاغ نماید.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

برگزاری جلسه ستاد انتخابات در راور

د خرداد ۱۷ , ۱۴۰۰
به گزارش پایگاه خبری راور سلام، صبح امروز جلسه ستاد انتخابات در راور با حضور امام جمعه،فرماندار،رئیس دادگستری،جمعی از مسئولین و کاندیدای شورای شهر راور برگزار شد. در این جلسه امام جمعه ضمن دعوت به حضور حداکثری مردم به اخلاق در انتخابات تاکید کرد و افزود:بعد از رهبر رئیس جمهور […]