۶ پروژه فعال با ۳۴ کلاس درس در شهرستان راور

سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان با اشاره به پروژه های دردست اجرا در شهرستان راور اظهار داشت:۶ پروژه فعال و در دست اجرا با ۳۴ کلاس درس در شهرستان راور داریم.

به گزارش پایگاه خبری راورسلام، به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کرمان؛ سید محمد واعظی نژاد مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمان با اشاره به پروژه های دردست اجرا در شهرستان راور اظهار کرد:  مدرسه شهدای ۷ تیر منطقه حرجند با ۴ کلاس درس و ۲۲۰ متر زیر بنای آموزشی با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی آماده بهره برداری می باشد.

واعظی نژاد در ادامه بیان کرد: ۲ مدرسه ۱۲ کلاسه شهید منتظری و حضرت فاطمه(س) شهر راور هر کدام با هزار و ۳۳۰ متر مربع زیربنا نیز در دست اجرا هستند که مدرسه ۱۲ کلاسه حضرت فاطمه (س) با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیز از پروژه های فعال منطقه است.

وی گفت :مدرسه شش کلاسه مرحوم نخعی با ۴۲۰ مترزیر بنای آموزشی ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و سالن چند منظوره حضرت زینب(س) با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی نیز به زودی آماده بهره برداری خواهد بود.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

خدمات صورت گرفته در بخش کوهساران راور در مصاحبه با بخشدار این بخش

ش دی ۶ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ بخش کوهساران در ۵۰ کیلومتری شهرستان راور قرار گفته است و ۸۰ آبادی و ۴۴ عدد روستا دارد. کمالی بخشدار کوهساران در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: که به برکت نظام جمهوری اسلامی کارهای بسیاری صورت گرفته است که از جمله این کارها بازسازی […]