گلنک زنی احداث ۳۵ واحد مسکونی دو منظوره در شهرستان راور

با حضور مدیر کل کمیته امداد استان کرمان، کلنگ احداث ۳۵ واحد مسکونی دو منظوره در شهرستان راور به زمین زده شد.

به گزارش پایگاه خبری راوری سلام؛ کلنگ ساخت و احداث ۳۵ واحد مسکونی دو منظوره با حضور یحیی صادقی مدیر کل کمیته امداد استان کرمان، اژدری فرماندار راور و جمعی از مسئولان راوری زده شد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در مراسم کلنگ زنی این واحدها گفت: با ساخت این واحد های مسکونی دیگر مددجوی فاقد مسکنی در شهرستان راور وجود نخواهد داشت.

یحیی صادقی ضمن تشکر از همکاری خوب فرماندار راور و مدیر بنیاد مسکن این شهرستان در زمینهٔ واگذاری زمین برای ساخت مسکن مددجویان افزود: ما معتقدیم اگر شغل و مسکن با هم تأمین نشود ماندگاری ندارند به همین منظور این واحدهای مسکونی به‌صورت دو منظور (مسکن و اشتغال) احداث می‌شوند.

صادقی بیان کرد: فرش راور اصالت و معروفیت خاصی دارد سعی می کنیم فرش های تولیدی مددجویان به بهترین روش بافته و به بالاترین قیمت فروخته شود.

وی افزود: ما در شرایط جنگ اقتصادی و فرهنگی قرار داریم باید تلاش کنیم در این شرایط امید را در مردم کمرنگ نکنیم

انتهای پیام/کارگرزاده

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تعطیلی بانکهای راور به مدت یک هفته/پذیرش حضوری ارباب رجوع در ادارات ممنوع/تعطیلی و محدودیت برای گروههای شغلی۲، ۳و٤

د آبان ۱۲ , ۱۳۹۹
فرماندار راور از محدودیت های جدید کرونایی در شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری راورسلام؛ مالک اژدری رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان راور به خبرنگار ما اعلام کرد: بانک‌های راور از ۲۰ آبان به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود و همچنین پذیرش حضوری ارباب رجوع […]