گزارش رزمایش بزرگ کمکهای مومنانه شهرستان راور/۳۷۵۰ بسته معیشتی بین نیازمندان راور توزیع شد

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ مهدی شهریاری مسئول بسیج سازندگی و دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در رابطه با رزمایش بزرگ کمکهای مومنانه شهرستان راور گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون تعداد ۳۷۵۰ بسته معیشتی به ارزش ریالی ۷۵۰میلیون تومان بین نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا توزیع گردید. که از این تعداد: ۷۷۰ سبد توسط سپاه پاسداران، ۶۰۰ سبد توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) با همکاری آستان قدس رضوی (۴۰۰سبد) و خیریه حضرت رقیه (س) (۲۲سبد)،۱۳۰سبد توسط خادمیاران رضوی، ۱۰۰سبد توسط اوقاف و امور خیریه، ۱۰۰سبد توسط موکب ام المصائب (ع)، ۱۰۰سبد توسط دفتر امام جمعه و ۱۰۰سبد توسط صندوق خیریه باب الحوائج (ع) تهیه شده است.

شهریاری افزود: در مرحله سوم رزمایش که از شبهای قدر تا پایان ماه مبارک به طول انجامید با شناسایی افراد نیازمند و آسیب دیده توسط پایگاههای مقاومت و هیات امنای مساجد و ثبت اطلاعات افراد در سامانه واحد بسیج سازندگی تعداد ۱۸۵۰ سبد توسط قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با همکاری بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) توزیع گردید.

مسئول بسیج سازندگی راور گفت: جا دارد تشکر ویژه داشته باشیم از بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد مستضعفان، بنیاد علوی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، دفتر امام جمعه، فرمانداری، کمیته امداد، بهزیستی، اداره صنعت و معدن و تجارت، اتاق اصناف، خیریه آبشار عاطفه ها، خادمیاران رضوی، خیریه فاطمه الزهرا (س)، پایگاه های مقاومت بسیج و هیات امنا مساجد، هیات جوانان مهدوی و علی الخصوص خیرین شهرستان که با کمکهای ریز و درشت خود ما را در تحقق این امر مهم و لبیک به ندای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) یاری رساندند.

شهریاری گفت: در پایان تشکر ویژه داریم از اعضای بسیجی و جهادی گروه جهادی شهید علی خواجویی و گروه جهادی باب الحوائج (ع) پایگاه مقاومت علی بن ابیطالب(ع)مسجد جامع و هیات جوانان مهدوی که زحمت تهیه و بسته بندی و تحویل ۱۸۵۰ سبد قرارگاه در مرحله سوم رزمایش که به مدت ده روز به طول انجامید را برعهده داشتند.

مهدی شهریاری در پایان گفت: لازم به ذکر است با تهیه و تکمیل بانک اطلاعات نیازمندان قرار است این قرارگاه به فعالیت خود به صورت مستمر ادامه دهد و خیرین و آحاد مردم می توانند کمک های خود را جهت محرومیت زدایی در سایر زمینه ها نیز به این قرارگاه اهدا نمایند تا بیش از پیش شاهد شادی دلهای نیازمندان و به تبع آن خشنودی باری تعالی و حضرت ولی عصر(عج) و نزول برکات الهی باشیم.من الله توفیق

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

صفر تا صد انچه مشمول سهام عدالت باید بداند/ بخش دوم

د خرداد ۵ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راور سلام مهلت ازاد سازی سهام عدالت ۷ روز دیگر تمدید شد. سهام عدالت را بفروشیم یا نفروشیم؟ فروش یا نگه‌داشتن سهام عدالت مهم‌ترین مساله دارندگان این سهام به‌خصوص برای افرادی است که تخصصی از بازار سرمایه ندارند. به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ روزنامه جام جم در […]