پیام تبریک دکتر زاهدی نماینده مردم شریف راور و کرمان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس، در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی                

هفدهم مردادماه، سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، بهانه و فرصتی برای تقدیر و سپاس از جامعه خبرنگاری و رسانه ای ایران است.

فرصتی که هم زمینه ای برای نشان دادن جایگاه و اهمیت عرصه رسانه برای عموم مردم و هم بهانه ای برای تکریم و تقدیر از فعالان و زحمتکشان عرصه رسانه است.

خبرنگاران، فرهیختگان عرصه دانایی و اطلاع رسانی هستند که بی آنکه ادعایی داشته باشند، در توسعه آگاهی عمومی در کشور ایفای نقش میکنند.

فعالان عرصه خبر و رسانه در تمامی مراحل توسعه کشور، با حساسیت و مسوولیت پذیری، همگام با مسوولین و همراه با مردم بوده اند.

دقت نظر،‌ توجه به مطالبات مردم، ازخودگذشتگی در بسیاری از مسائل و دغدغه های شخصی، از مهمترین ویژگی ها و رسالت های خبرنگاری است.

به عنوان مثال، در سال جدید که متاسفانه با شیوع ویروس منحوس کرونا آغاز شد و هم چنان کشور درگیر این بیماری ناخوانده است، رسانه ها، خط مقدم مقابله و پیشگیری از این بیماری بوده اند و شهدایی را نیز در این راه تقدیم کرده اند.

امید است در کنار جانفشانی مدافعین سلامت، با همراهی رسانه ها و همکاری مردم، شاهد نابودی ویروس کووید ۱۹ باشیم.

حال که شیوع این بیماری، زمینه دیدار و عرض تبریک و خداقوت حضوری هر ساله  را گرفته است، ضمن قدردانی مجدد از تمامی صاحبان قلم و پیام آوران عرصه‌ دانایی، تندرستی و موفقیت را، در سایه‌ الطاف خداوند باری تعالی و در راستای اعتلای نام ایران اسلامی برای تمامی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر آرزو دارم.

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

بیانیه فرماندهی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه شهرستان راور به مناسبت روز خبرنگار

ج مرداد ۱۷ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راور سلام،متن ​بیانیه فرماندهی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه شهرستان راور به مناسبت روز خبرنگار به شرح زیر میباشد: امام خامنه ای: خبرنگاران لحظات نابودشدنی و زوال یافتنی را تثبیت و ابدی می کنند. ۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی که […]