پلمپ ٣ واحد صنفی و یک واحدخدمات رسانی در راور/فعالیت تالارها تنها با۵۰ درصد ظرفیت و باحضور کارشناس بهداشت مجازاست

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ رییس مرکز بهداشت شهرستان راور از پلمپ سه واحد صنفی و یک واحد خدمات رسانی به علت عدم رعایت موازین و پروتکل های بهداشتی توسط بازرسان مرکز بهداشت با همکاری اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی شهرستان راور خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: رعایت فاصله گذاری و استفاده از ماسک برای کلیه فروشندگان و متصدیان در محل کسب الزامی است و با متخلفان برخورد خواهد شد، اثنی عشری همچنین فروش اجناس و مواد غذایی فاقد مشخصات بهداشتی را از دیگر عوامل برخورد و پلمپ برخی واحدهای صنفی شهرستان اعلام و از عموم شهروندان درخواست نمود تا تخلفات صنفی را به شماره ۱۹۰ اعلام نمایند.

وی در خصوص نحوه فعالیت تالارها و سالن های پذیرایی گفت: طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان برگزاری مراسم در تالارها تنها با ۵۰ درصد ظرفیت و با حضور کارشناس بهداشت مجاز است و با توجه به اینکه طی هفته های اخیر اکثر آلودگی دسته جمعی مردم در مراسم عروسی و عزا اتفاق افتاده است رعایت پروتکل های بهداشتی و بویژه فاصله گذاری و استفاده از ماسک مخصوصاً در محیط های سرپوشیده برای افراد بالای شصت سال و خانم های باردار و کسانی که بیماری زمینه ای دارند را الزامی دانست.

رییس مرکز بهداشت شهرستان راور افزود: بر عملکرد تالارها و سالن های اجتماعات و پذیرایی نظارت ویژه اعمال خواهد شد و با هر گونه تخلف به شدت برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

سوداگران مرگ بدانند نظام جمهوری اسلامی به شدت با آنان برخورد می کند

د تیر ۲ , ۱۳۹۹
سردار مطهری گفت: سوداگران مرگ بدانند نظام جمهوری اسلامی به شدت با آنان برخورد می کند و نیروی های نظامی و انتظامی با کسانی که به هر دلیل بخواهند در نظام خللی ایجاد کنند  مقابله قهری خواهد کرد. به گزارش پایگاه خبری راور سلام به نقل از راه آرمان؛ سردار […]