پرونده ی حل نشده کشاورزان روستای شریف آباد و گلایه آنان از اداره راه و شهرسازی راور و استان کرمان پس از گذشت ١٠ سال

رضایی یکی از کشاورزان روستای شریف آباد در مصاحبه ای که با خبرنگار راور سلام داشت گفت: پرونده ی زمین های کشاورزی که در سال ۵۹ به دستور امام خمینی (ره) به کشاورزانی که برای اربابان بیگاری میکشیدند واگذار شده بود، ۱۰ سال پیش از جهاد کشاورزی به اداره ی راه و شهرسازی انتقال داده شد و اداره راه و شهرسازی ادعا کرده که این زمین ها در محدوده ی شهر محسوب می شوند و کشاورزان باید اجاره بها زمین ها پرداخت کنند.

رضایی در ادامه گفت: با توجه به نامه نگاری ها و پیگیری هایی که در این ۱۰ سال انجام شده، تفاهم نامه ای توسط وزیر راه و شهرسازی،وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان ملی زمین نوشته شده است که طبق قانون و تبصره موجود در سال ۵۹ این زمین ها در محدوده ی شهر نبوده و باید زیر نظر جهاد کشاورزی باشند.

وی بیان کرد: با مراجعه متعدد کشاورزان و بررسی های مکرر، پرونده توسط اداره ی راه و شهرسازی کرمان هنوز بلاتکلیف مانده و متاسفانه به جهاد کشاورزی عودت داده نشده است.

رضایی در پایان گفت: از مسئولین اداره ی راه و شهرسازی راور و کرمان خواهشمندیم پیگیری های لازم را انجام دهند تا کشاورزان بعد از زحمت های ۴۰ ساله بتوانند سند مشخصی برای زمین های خود بگیرند.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

انتقال هوایی یک بیمار با کاهش سطح هوشیاری از راور به کرمان

ش دی ۲۷ , ۱۳۹۹
محمد صابری از انتقال هوایی یک بیمار با کاهش سطح هوشیاری به همت اورژانس هوایی از راور به کرمان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ محمد صابری رئیس اورژانس کرمان خبر داد:امروز دوشنبه ۲۹ دی ماه ساعت ۱۰:۲۵ یک بیمار(مرد ۴۷ ساله) با کاهش سطح هوشیاری توسط اورژانس هوایی […]