پاسخ رئیس شورای شهر راور به مشکل مرکز معاینه فنی

به گزارش راورسلام؛ اصغر سلمان زاده رئیس شورای شهر راور در پیامی به مشکل مطرح شده در خصوص احداث مرکز معاینه فنی در راور این گونه پاسخ داد:

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و احترام به استحضار می رساند جهت تنویر افکار عمومی در خصوص راه اندازی مرکز معاینه فنی و مشکل بوجود امده، بنده پس از صحبت با اقای ابراهیمی وجویا شدن وضعیت فعلی معاینه فنی با توجه به ایام تعطیل امروز طی تماس تلفنی با مسئولین ذی ربط در استان پیگیر موضوع شدم .
در پاسخ چنین بیان کردند کارشناس مربوطه طی بازدید از مرکز ایراداتی را مطرح نموده که پس از رفع ایرادات از سوی کارفرما ،صورتجلسه به کرمان ارسال گردیده و مسئول ذیربط قول مساعدت داده در هفته اینده موضوع را با ارسال صورتجلسه ستاد معاینه فنی شهرستان به تهران پیگیری نماید. تا انشاالله بزودی شاهد راه اندازی این مرکز و برطرف شدن دغدغه همشهریان عزیز و سرمایه گذار محترم که در این ایام شاهد دلسوزی ها و پیگیری ایشان بودم باشیم لازم به ذکر است از نمایندگان عزیز هم تقاضا مندم جهت تسریع در کار پیگیر موضوع باشند .

اصغر سلمان زاده شورای شهر راور

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

پیگیری شورای شهر جهت رفع مشکل مرکز معاینه فنی

ج تیر ۱۸ , ۱۴۰۰
به گزارش راور سلام؛ با توجه به پیگیری های صورت گرفته خوشبختانه شورای شهر راور در حال رایزنی با استانداری و نمایندگان مجلس برای افتتاح مرکز معاینه فنی راور می باشند. در ذیل نامه های ارسالی از طرف شورای شهر شهرستام به نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای […]