وضعیت نامناسب آسفالت جاده های شهرستان

از زیر ساخت های هرشهرستان جاده های مواصلاتی آن شهر می باشد که متاسفانه شهرستان راور علیرغم موقعیت استراتژیکی که دارد وصل کننده سه استان کرمان، یزد وخراسان جنوبی وقرار گرفتن در مسیر زائران امام هشتم (ع) وزائران قبر سردار دلها از این نعمت هم محروم است.

تصویر بالاگوشه ای از جاده راور_کرمان دوراهی ریحان روبروی مجتمع رفاهی آستان قدس رضوی است،که جاده به علت عبور ماشین های سنگین وضعیت نابسامانی دارد ودر صورت عدم رسیدگی به آن ممکن است در آینده برای خودرو های عبوری حادثه خیز باشد.می طلبد که متولیان این امر به فکر ترمیم آسفالت جاده باشند،تا شاهد اتفاقات ناگوار دراین جاده نباشیم.

البته ناگفته نمامد که این تنها جاده ناهموار منتهی به شهرستان نیست ،جاده راور_دیهوک نیز که یک جاده ترانزیتی است خودبه یک تراژدی تبدیل شده است. وسالها که وضعیت اسفناک آن نارضایتی مسافرانی که ازاین راه گذر کرده اند را به دنبال داشته وهمچنان علیرغم قول هایی که مسئولین داده اند, وضعیت این جاده در پرده ای از ابهام است.

بنابراین اگر مردم از وضعیت جاده های شهرستان گلایه داشته باشندبه حق است.

درپایان به اطلاع مسئولین برسانیم ,که اگر ویروس منحوس کرونا دامن گیر جامعه نشده بود مطمعنا جاده های مواصلاتی شهرستان شلوغ تر از سالهای پیش بود.

چه بسیار مردمی از استان های همجوار, که نیت کرده بودند تعطیلات عید وتابستان امساله به زیارت قبر سردار دلها بروند, اما غافل از اینکه جاده های راور زیر ساخت های لازم برای عبور ومرور خیل عظیم مسافران وزائران را ندارد, که دراین صورت تلفات جاده ای بسیار بیشتری پیش رو داشتیم.

#علاج _واقعه_پیش_از_وقوع_است

کاش مسئولین قبل از وقوع حادثه ناگوار از خواب بیدار شوند

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

حاج قاسم چهل سال پایش را جا پای ولایت گذاشت/مکتب سلیمانی همان مکتب امام و رهبری است

د تیر ۹ , ۱۳۹۹
عباس اسماعیلی گفت: در چهل ساله انقلاب هر چه داریم از مکتب امام راحل، رهبر انقلاب و مکتب سلیمانی داریم و برای حفظ انقلاب باید در چارچوب ولایت باشیم. به گزارش  پایگاه خبری راور سلام به نقل از راه آرمان؛ پس از شهادت سردار بزرگ اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان […]