نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس در شهرستان راور

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ همزمان با سراسر کشور، مراسم بازگشایی مدارس با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیر آموزش وپرورش به همراه معاونین و تعدادی از روسای ادارات و خانواده دانش آموزان شهرستان راور در مدرسه شهید محمد اکبری و شهید محمد منتظری بعنوان مدارس هدف با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد و دانش آموزان راوری سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

علیرضا بستان پیرا مدیر آموزش و‌ پرورش راور در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه شهید محمد اکبری طی سخنانی بیان کرد: امروز دانش آموزان رسالت بزرگی را بر عهده دارند و باید با توجه به مسائل بهداشتی، علمی و آموزشی در جهت پیشرفت کشور قدم بردارند.

وی با بیان اینکه سلامت دانش‌آموزان و خانواده‌ها و ارائه با کیفیت آموزش از اولویت ها و ماموریت های اصلی ما است، تصریح کرد: امروز همزمان با سراسر کشور بالغ بر ۷۵۰۰ دانش آموز در بیش از ۶۳ مدرسه شهرستان راور سال تحصیلی خود را آغاز کردند.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

برگزاری دومین مرحله رزمایش و رژه خودرویی با هدف پیشگیری از سرقت پسته در شهرستان راور

ش شهریور ۱۵ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راورسلام؛ رزمایش طرح پیشگیری از بزه سرقت پسته در شهرستان راور با حضور رئیس دادگستری و دادستان و نیروی های نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان راور برگزار شد. دکتر فرح بخش دادستان شهرستان راور در حاشیه این رزمایش گفت: این طرح به همت شورای پیشگیری […]