مظلومیت ورزش های رزمی در راور/سالن ورزشی اختصاصی نیاز اصلی ورزش های رزمی شهرستان

رزمی کاران راوری از نبود سالن مختص ورزش های رزمی در شهرستان رنج می برند.

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ در سال های اخیر نوجوانان و جوانان راوری در این شهر با تلاش و پشتکار خود و راهنمایی مربیان توانسته اند در مسابقات مختلف استانی و کشوری مدال آور و موجب افتخار و سربلندی شوند.

اما علیرغم علاقه مندی کودکان، نوجوانان و جوانان راوری به ورزش های رزمی و نیز مدال آور بودن این ورزش ها امکانات مناسبی به آنها اختصاص داده نشده است.

از همین رو خبرنگار راورسلام به سراغ مربیان ورزش های رزمی شهرستان رفته و در مصاحبه تلفنی مشکلات آنها را جویا شده است.

مربیان شهرستان که مشکل اساسی آنها مشترک بود به خبرنگار راورسلام گفتند: متاسفانه در حال حاضر با مشکل نداشتن سالن ورزشی ثابت مواجه هستیم و سالن هایی که در راور وجود دارد هیچ کدام به صورت اختصاصی برای ورزش های رزمی در نظر گرفته نشده است و متاسفانه حمایتی از هیچ ارگانی انجام نمی شود.

یکی از مربیان بیان کرد: اگر سالنی به ورزش های رزمی اختصاص داده میشد برای برگزاری کلاس نیازی به جمع و پهن کردن تاتامی ها نبود و این امر باعث صرفه جویی در زمان برگزاری میشد.

آنها می گویند: برای پیگیری این موضوع بارها با مسئولین شهرستان رایزنی شده ولی تا این زمان هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم.

آیا وقت آن نرسیده که مسئولین نگاه خود را نسبت به این رشته های ورزشی تغییر دهند؟!

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

نشست خبری فرمانده انتظامی شهرستان راور با حضور جمعی از خبرنگاران

پ مهر ۱۷ , ۱۳۹۹
به منظور اطلاع رسانی برنامه های اجرایی هفته ناجا،نشست خبری فرمانده انتظامی شهرستان راور با حضور جمعی از خبرنگاران محلی و خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در دفتر فرماندهی انتظامی شهرستان راور برگزار گردید. به گزارش پایگاه خبری راور سلام ؛ سرهنگ علیرضا سوری ضمن خیر مقدم به خبرنگاران و […]