مسلمانان از حادثه غدیر در جهت رشد و هدایت استفاده کنند/ غدیر، ادعای افرادی که نگاه سکولار به اسلام دارند را رد می کند

امان الله علیمرادی گفت: شایسته است مسلمین از حادثه غدیر، وسیله‌ای برای رشد و هدایت وافی و کامل، پیدا کنند با توجه به‌ اینکه کسی وقوع این حادثه و صدور آن کلمات را از نبی مکرم اسلام منکر نشده است.

به گزارش پایگاه خبری راور سلام، به نقل از راه آرمان: حجت الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی گفت: با بیان اینکه  حادثه غدیر، عیدالله‌الاکبر و بالاترین اعیاد بشریت، امت اسلامی و ملت ایران است که حادثه ای بسیار مبارک است، گفت: در این حادثه، در زمینه‌ هدایت و حکومت، تکلیف بشر معیّن شده و حاکمیت علم، عدالت، فضیلت و ولایت‌الله تعیین شده و حکومت زر، زور و دغل نفی، شده است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد:  در روز غدیر دشمنان از نابود کردن دین مایوس شدند؛ چرا که برای اداره جامعه‌ اسلامی، نظام امامت مشخص شد.

وی بیان کرد: مسئله‌ غدیر از مسائلی است که به امت اسلامی کمک می کند که راه درست حرکت را گم نکنند و تکلیف مسیر عمومی امت را معین کنند.

حجت الاسلام و المسلمین علیمرادی ابراز کرد: شایسته است مسلمین از حادثه غدیر، وسیله‌ای برای رشد و هدایت وافی و کامل، پیدا کنند با توجه به‌ اینکه کسی وقوع این حادثه و صدور آن کلمات را از نبی مکرم اسلام منکر نشده است.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: کسانى که اسلام را از مسائل اجتماعى و سیاسى برکنار می دارند و به مسائل شخصى و خصوصى، منحصر می کنند و به اسلام نگاه سکولار دارند؛ بدانند مسئله‌ غدیر، ادعای آنان را نفی می کند و جوابشان را می دهد.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

گشایش اقتصادی وعده داده شده در این هفته چیست؟

ش مرداد ۱۸ , ۱۳۹۹
در روزهای اخیر گمانه‌ زنی های بسیاری در خصوص این بسته گشایش اقتصادی شده و بازار شایعات داغ است. حسین سلاح ورزی عضو شورای عالی بورس با توییتی حدس زده این گشایش همان تصویب FATF است. برخی سایتهای خبری ادعا کردند برنامه دولت دادن سهام به جاماندگان سهام عدالت است و این همان سوپرایز […]