مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه سپاه شهرستان راور

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه سپاه صبح امروز با حضور امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، معاون فرماندار، مسئول بسیج سازندگی وتنی چند از مسئولین شهرستان تعدادی از بسیجیان خواهر وبرادر راور در تکیه ابوالفضل (ع) راور برگزار گردید.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان راور گفت: مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه برای توزیع۳۰۰ بسته غذایی و همچنین تعداد ۳۰۰بسته نوشته افزار بین نیازمندان و افراد کم درآمد و آسیب‌پذیر که به دلیل بیماری کرونا متضرر شده‌اند، توزیع گردید..
سرهنگ پاسدار غلامرضا عبدالهی صبح امروز در حاشیه اجرای این رزمایش به خبرنگار گفت: ارزش بسته های غذایی توزیع شده۳۰۰هزارتومان وهزینه هربسته نوشت افزار ۱۰۰تومان است که با که با همکاری سپاه ثارالله استان وناحیه مقاومت بسیج شهرستان وهمچنین بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)توزیع گردید.
وی اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان این سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه است که در شهرستان راور اجرا می شود و با این اقدام خداپسندانه از خانواده های نیازمند حمایت می شود.
وهمچنین در این مراسم دوفقره جهیزیه تعداد۱۳قلم لوازم ضروری با هزینه ای بالغ بر۱۵ میلیون تومان با مشارکت بنیاد احسان و موسسه ابشار عاطفه ها و گروه جهادی شهید علی خواجویی به دو زوج محروم تحویل داده شد.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آزادی ۱۳۸ زندانی در جوار مزار مطهر شهید سلیمانی

پ آذر ۶ , ۱۳۹۹
امین مهدی پور گفت: همزمان با سالروز تشکیل سازمان بسیج به فرمان امام راحل معمار کبیر انقلاب، تعداد ۱۳۸ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد و عمد در محل جوار مطهر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی آزاد شدند. به گزارش پایگاه خبری راورسلام، به نقل از راه آرمان؛ امین […]