مدیر جدید منابع طبیعی راور معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری راورسلام؛ در جلسه ای که به منظور تکریم و معارفه روسای منابع طبیعی شهرستان راور با حضور فرماندار شهرستان و مدیرکل منابع طبیعی استان و بعضی از روسای ادارات برگزار گردید از خدمات محمد جوکار تقدیر و رضا مصلح به عنوان رئیس جدید منابع طبیعی شهرستان معرفی شد.

در ادامه مهندس رجبی زاده گزارشی از اقدامات انجام شده توسط اداره کل منابع طبیعی استان در حوزه های مراتع خیابان و آبخیزداری در حوزه شهرستان راور ارائه کرد و سیاست‌های سازمان منابع طبیعی را تشریح نمود.

در این جلسه رضا عباسی فرماندار راور خواستار این شد که با توجه به گستردگی شهرستان راور و بعضاً عقب ماندگی هایی که در بعضی موارد وجود دارد باید منابع مالی و اعتباری کافی به این شهرستان تخصیص یابد.

عباسی تاکید کرد: از مدیران کل استان می خواهیم که نگاه ویژه ای به شهرستان راور داشته باشند؛ مردم بسیار نجیب و عزیز در این شهرستان حضور دارند که شایسته خدمات بیشتر هستند این همت عالی مدیران استانی و ملی را نیز می‌طلبد.

فرماندار تاکید کرد: یکی از خواسته های ما استفاده از نیروهای توانمند مدیر راوری در مناصب استانی است.

دکتر عباسی تاکید کرد: ضمن رعایت قوانین بایستی رضایت مردم از عملکردها مدنظر مدیران باشد و محور هر نوع تصمیم گیری منافع مردم و خدمت به آنان باشد و روند امورتسهیل شود.

انتهای خبر/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

حال و هوای بهشتی معتکفین راوری

س بهمن ۴ , ۱۴۰۱
به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ در ایام البیض امسال به میان معتکفین مسجد جامع راور رفتیم تا حال و هوای امسال اعتکاف و معتکفین را به تصویر بکشیم دیدن این گزارش را از دست ندهید. انتهای خبر/