محصول جدید ایران خودرو چیست؟/+ عکس

تولید آزمایشی نخستین خودرو ایرانی با ۵. ۹۲ درصد ساخت داخل ومشارکت قطعه سازان برتر وشرکت های دانش بنیان در بهمن ماه سال جاری آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری راور سلام به نقل از اقتصاد آنلاین؛ پروژه محصول k 132  حاصل تلاش و دانش طراحان و  مهندسان داخلی و گام بزرگی در راستای نهضت ساخت داخل  وپیشبرد اهداف توسعه ای این خودروساز است.

پروژه محصول K132 با دو نوع موتور و در دو گونه گیربکس دستی و اتوماتیک تولید خواهدشد و قراراست این خودرو درمرحله اول  با موتور EC5 و گیربکس دستی به بازار عرضه شود.

دربرنامه توسعه ای پروژه محصول k132،تولیداین محصول باموتور ای . اف ۷ توبورشارژپلاس و گیربکس اتوماتیک نیزقراردارد.

خودروی K132 دارای استانداردآلایندگی یورو ۵ خواهد بود و  مصرف سوخت ترکیبی دراین خودرو درنوع گیربکس دستی آن، ۶٫۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است . از نقطه نظر تجهیزات ایمنی و رفاهی ،این خودرو از سطح امکانات  رفاهی و ایمنی بسیارخوبی برخوردار است که به عنوان نمونه می توان از فرمان برقی ، ترمزهای جلو و عقب دیسکی،ESC, EBA، ABS, HSA, ، کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین ، سیستم کروز کنترل و سیتم تهویه برقی در گونه دستی آن نام برد.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

گزارش تصویری نماز عید فطر راور

ی خرداد ۴ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛  نماز وحدت آفرین عید سعید فطر در راور در سه نقطه شهر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. تصاویر بلوار امام علی روبرو مسجد جامع:   تصاویر مسجد میلانی: انتهای پیام/