محدودیت تردد در محور دیهوک – راور اعمال می‌شود

به گزارش پایگاه خبری راور سلام به نقل از ایرنا؛سرهنگ علیرضا رضایی گفت: با توجه به افزایش حجم تردد در محور دیهوک – راور و عدم تناسب زیرساخت‌های موجود (عرض کم، وجود پیچ‌های پی ‌در پی و تند، طولانی بودن مسیر، نبود استراحتگاه بین‌راهی و وجود آب‌نماهای متعدد) محدودیت تردد در این محور توسط مراجع قضایی اعمال و ابلاغ شد.

وی با اشاره به پیشگیری از وقایع ترافیکی و احتمال وقوع تصادفات افزود: با توجه به دستور مقام قضایی محدودیت تردد برای خودروهای سنگین اعم از کامیون و کفی در ایام تعطیلات نوروزی و تابستان در بازه زمانی بیستم اردیبهشت تا پایان شهریور هر سال از ساعت ۲۳ تا ۵ صبح حد فاصل دیهوک تا دیگ رستم اعمال خواهد شد.

رییس پلیس راه استان خراسان جنوبی بیان کرد: تردد در سایر مواقع سال در این مسیر عادی خواهد بود.

خراسان جنوبی با ۶ استان کشور همجوار است و محور دیهوک – راور راه ارتباطی استان‌های خراسان رضوی و خراسان جنوبی به سمت کرمان است.

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

نماز جماعت ها تعطیل شده اند اما فعالیت های مساجد با قوت بیشتری در حال پیگیری است

پ اردیبهشت ۱۸ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راور سلام به نقل از خبرگزاری بسیج؛ حجت الاسلام علی تویسرکانی امام جمعه شهرستان راور اظهار داشت: بسیج طلاب و روحانیون شهرستان راور ضد عفونی و گندزدایی در مناطق مختلف شهرستان راور را به همراه پخش بسته های بهداشتی عهده دار شده است مساجد تعطیلی ندارند […]