لزوم توجه شرکت زغالسنگ به جذب نیروی تازه نفس انسانی جهت افزایش تولید

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ رضا عباسی فرماندار راور از معادن زغالسنگ  هجدک، اسدآباد و اشکلی از توابع بخش کوهساران راور بازدید کرد.

 در این بازدید عباسی با حضور در این معادن از روند اجرایی کلیه فرایندها در این سه معدن بازدید کرد و به مسائل و مشکلات آنها نیز رسیدگی کرد.

 مدیران معادن ضمن توضیح کلیه اقدامات انجام شده در این معادن و بیان فرآیندها و تولیدات خود به بیان پاره ای از مشکلات و مسائل معادن پرداختند.

 فرماندار راور نیز ضمن ارائه توضیحاتی از توجه صنایع و معادن به حوزه اشتغال و تولید که شعار محوری و عملی نظام و دولت در سال جاری است برای افزایش تولید و استفاده از تجربیات روز دنیا و ورود شرکت های دانش بنیان در بروزرسانی برخی از تجهیزات تاکید کرد.

عباسی پس از استماع مشکلات بعضی از کارگران ضمن توضیح اقدامات خوبی که دولت در جهت افزایش حقوق آنان انجام داده تاکید بر پرداخت به موقع مطالبات و حقوق کارگران به مسئولین شرکت زغال سنگ کرد.

فرماندار راور تاکید کرد: شرکت زغال سنگ با توجه به قدمت و خدمات خوبی که انجام می دهد جهت بازدهی و افزایش تولید بایستی توجه ویژه ای به نیروی انسانی که در حقیقت سرمایه اصلی این شرکت است داشته باشد ضمن اینکه در دستورات دینی ما توجه و پیگیری حق وحقوق کارگر مورد تاکید است.

 وی افزود: در عین حال باید در بخش معادن نگاه توسعه ای داشته باشیم و بازدهی بیشتر همراه با مطالعات لازم برای اکتشاف با سرعت بیشتری تداوم یابد و در این زمینه حضور بخش خصوصی در کنار دولت می تواند راهگشا باشد.

انتهای پیام/ کارگرزاده

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تشییع نمادین حضرت فاطمه زهرا(س) در راور برگزار می شود

ی دی ۴ , ۱۴۰۱
به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ هیئت عزاداری بیت العباس با همکاری هیئت الزهرا و هیئت دمامه زنان و موکب های الزهرا، سادات، مسجد آیت الله میلانی، باشگاه ورزشی گلزار و پایگاه مسجد ابوالفضل راور مراسم تشییع نمادین حضرت فاطمه الزهرا (س) را برگزار می کند. زمان این مراسم دوشنبه […]