• تاریخ انتشار : یکشنبه 4 دی 1401 - 11:51
  • کد خبر : 14167
  • چاپ خبر

«فرخ نژاد» از ارتفاع پست، سقوط کرد/ آغاز بازی دو سر باخت برای «حمید فرخ نژاد»

به گزارش پایگاه خبری راورسلام به نقل از راه آرمان؛ عباس عباسپور با اشاره به اقدامات اخیر حمید فرخ نژاد گفت: فرخ نژاد تا چند روز قبل در سریال «سقوط» به کارگردانی سجاد پهلوان زاده ایفا نقش می کرد و گفتنی است که وی دستمزد خود را که بنا به شنیده سه میلیارد تومان بوده

به گزارش پایگاه خبری راورسلام به نقل از راه آرمان؛ عباس عباسپور با اشاره به اقدامات اخیر حمید فرخ نژاد گفت: فرخ نژاد تا چند روز قبل در سریال «سقوط» به کارگردانی سجاد پهلوان زاده ایفا نقش می کرد و گفتنی است که وی دستمزد خود را که بنا به شنیده سه میلیارد تومان بوده است، پیشتر دریافت کرده بود و در این ایام استوری های اعتراضی نگذاشته بود و پس از اتمام کار خود چند استوری و پست توهین آمیز علیه مقام معظم رهبری منتشر کرد و آن زمان مشخص شد که فرخ نژاد از ایران خارج شده است.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان ادامه داد: فرخ نژاد با این اقدام می خواست با فیلیمو تسویه حساب داشته باشد؛ چرا که حمید فرخ نژاد برای مردم نبود؛ پس از اظهار نظر وی در حمایت از فرزند خود و بیان اینکه هشتاد میلیون نفر ایرانی برایم مهم نیستند وقتی که قرار است خم به ابروی پسرم بیاید؛ سقوط فرخ نژاد شروع شد و بسیاری معتقد بودند که بیان کردن این جمله مقابل دوربین، مرگ هنری او رقم زد.

وی بیان کرد: اگر به درستی بررسی کنیم، بیشتر آثار فرخ نژاد بعد از این اظهار نظر با شکست های متوالی مواجه شد و این نشان از سیاست دوگانه حمید فرخ نژاد داشت؛ شاید بتوان گفت بیماری دو قطبی هنری فرخ نژاد خود را نشان داد؛ بازیگری که بیشتر فیلم هایش در عرصه امنیتی، سیاسی و ایدئولوژیک بود، زمانی که این رفتار را از خود نشان می دهد، مشخص است که این بازیگر نقش بازی کردن را نه تنها در سینما بلکه خارج از سینما هم به خوبی بلد است.

عباسپور عنوان کرد: باید بپذیریم فرخ نژاد سعی داشت خیلی ها را بازی دهد اما به نتیجه ای که می خواست نرسید؛ در زمستان ۹۸ فرخ نژاد با اینکه اثری در جشنواره فیلم فجر نداشت، اعلام کرد که جشنواره فیلم فجر را تحریم کرده است؛ اما این آدم در بهار ۱۴۰۰ در جشنواره جهانی فیلم فجر اثری را به تهیه کنندگی خود ارائه کرد و در آن جشنواره سیمرغ نقره ای بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد و این نشان می دهد که این بازیگر این مسائل برایش مهم نبوده است.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان با بیان اینکه ما باید لایه های رفتاری حمید فرخ نژاد را بشناسیم که چرا او چنین کاری را انجام داد، اظهار کرد: باید بدانیم فرخ نژاد تصمیم خود را برای اینکه به آمریکا برود، گرفته بود؛ کسی که هشتاد میلیون ایرانی را فدای یک تار موی فرزند خود می کند، طبیعی است که برایش اهمیت ندارد که چه اتفاقی برای او می افتد و سیاستی در گذاشتن استوری ها و پست ها در پیش گرفت و جانب احتیاط را رعایت کرد تا بتواند فیلم سقوط را به پایان برساند.

وی ادامه داد: فرخ نژاد برگ تعهدی را امضا کرده بود که در آمده بود که کشور و تمامیت ارضی آن مهم است و هیچگاه بر خلاف مصلحت ایران عمل نمی کند؛ اما زمانی که دید کارش برای رفتن آمریکا انجام می شود و جزئیات و مقدمات فراهم است اقدام به انتشار آن مطالبی کرد که برخلاف تعهد بود.

عباسپور افزود: فرخ نژاد طبق گفته های مختلف یک خطر برای پروژه هایی بود که در آنها بازی می کرد؛ چرا که بعد از اظهار نظر وی شاهد بودیم که مردم نسبت به خیلی از کارهای فرخ نژاد زاویه گرفتند و دیگر فرخ نژاد نتوانست ستاره گیشه ها باشد و همچنین با اقدام اخیر فرخ نژاد برای آثار دیگر در نوبت اکران مشکلاتی ایجاد کرد و این اقدام فرخ نژاد نشان می دهد که این فرد نه تنها تعهد به مردم ندارد و دقیقا به به بدنه مردم، بدنه اقتصادی و هنری ضربه زد.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان بیان کرد: فرخ نژاد در عراق پیرامون داعش و آزاد سازی موصل نقش مامور امنیتی را بازی می کرد و حتی نشان داد که عراق را پاکسازی و آزاد کرد؛ اما آیا فرخ نژاد نسبت به محتوایی که کار کرد و انجام داد نظرش بر حمایت از مردم و بیان واقعیت ها بود؟ هرگز این گونه نیست!

وی گفت: فرخ نژاد در مهر ۹۷ اعلام کرده بود که برای اقامت فرزندش در آمریکا ماهانه باید مبلغ ده هزار دلار بفرستد و برای این منظور کارهایش را انتخاب و حساب شده اقدام می کرد و این موجب شده بود که دستمزدهای کلانی که در پروژه ها در این نظام می گرفت، در مقام اپوزسیون ظاهر شود و این مسئله نشان می دهد که فرخ نژاد سواد سیاسی بالایی ندارد.

عباسپور ابراز کرد: حمید فرخ نژاد در آثار دیگری همچون به رنگ ارغوان و لاتاری در مقام مدافع مردم ظاهر شده است و حال شاهد هستیم که همه را فدای منافع سیاسی خود کرده است و با این کار می خواهد نشان دهد که من یک اپوزسیون با چهره متفاوت هستم.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان اظهار کرد: فرخ نژاد در عرصه کاری با فیلیمو مشکل داشت و می خواست بسیار محترمانه از این مجموعه انتقام بگیرد بنابراین زمانی که فیلمبرداری به اتمام رسید و نوبت پیگیری مجوزها و پخش سریال شد، شروع به گذاشتن استوری کرد و تمام پل های پشت سر خود را خراب کرد، تمام دارایی خود را فروخت و از کشور خارج شد.

وی تصریح کرد: فرخ نژاد با این اقدام خواست نقش زیبایی را برای دشمنان کشور بازی کند تا آنها به فرخ نژاد شکل دهند؛ چرا که مردم او را شناخته اند؛ همچنین فرخ نژاد برای قرار داد کاری فیلم پالایشگاه یک و نیم میلیارد دستمزد دریافت کرده بود که این فیلم با سرمایه گذاری مجموعه فارابی در حال ساخت بود و زمانی که دستمزد را به طور کامل دریافت کرد بهانه آورد و از کار سر باز زد و پول شرکت سازنده را پس نداد.

عباسپور در پاسخ به این سوال که چرا برخی از سلبریتی ها اینگونه زاویه می گیرند و ادامه می دهند، گفت: چهره هنری مادامی که با زبان هنری خود با مردم صحبت می کند، در لوای نقش ها، در فیلم های سینمایی مختلف، مردم او را می پذیرند و زمانی که آن چهره به تاریخ انقضا خود می رسد و راه پیش رو دارد؛ اینکه خیلی محترمانه بازنشستگی خود را اعلام کند و یا اینکه با زور و اقدامات مختلف بخواهد همچنان خود را در گیشه نگه دارد و مردم را فدای اهداف خود کند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان ابراز کرد: معتقدم حمید فرخ نژاد با این اقدام خواست پس از تاریخ انقضا هنری خود، فصل جدید اپوزسیون را برای خود باز کند و با فروش سرزمین خود و امنیت مردم کشورش، سلامتی فرزند خود را کسب و با آرامش در آمریکا زندگی کند و جوانان فریب خورده را  ه خیابان ها بکشاند تا آنجا، جان خود را از دست بدهند.

وی خطاب به این بازیگر اظهار کرد: آقای حمید فرخ نژاد سوال اینجاست که اگر شما حاضرید هشتاد میلیون ایرانی را فدای یک تار موی فرزند خود کنید، چه اتفاقی افتاده که مادران این سرزمین نباید نگران فرزندان خود باشند؟ شما با فریب و دروغ، این جوانان را به منظور اعتراض و ضربه زدن به این نظام به خیابان ها می کشانید تا فرخ نژاد در آن سوی آب ها خود را بالای گیشه ها نگهدارد.

عباسپور ادامه داد: اما تاریخ نشان داده است کسانی که از این سرزمین رفته اند و صراحتا در مقابل استقلال، امنیت و آزادی کشورشان و ملت خود ایستاده اند؛ نتوانسته اند جلوی امپریالیسم رسانه ای دشمنان انقلاب اسلامی نقش های خود را خوب بازی کنند و بتوانند جذب شوند؛ اما ملت ایران نسبت به اینگونه حرکات آگاه و بصیر هستند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان عنوان کرد: علی کریمی نیز همین اتفاق را برای خود رقم زد و زمانی که در عرصه مربی گری نتواسنت در لیگ برتر موفق باشد و در عرصه های دیگر وزرزشی خود ناکام ماند، شروع به حاشیه سازی و دامن زدن به حاشیه ها کرد و حتی زمانی که در حوزه حاشیه سازی داخلی و ورزش موفق نبود، با دست زدن به این حرکات خواست خود را مطرح کند.

وی افزود: معتقدم حمید فرخ نژاد یک بازی دو سر باخت را آغاز کرد به گونه ای که هم خودش سوخت و هم آینده و گذشته هنری خود را زیر سوال برد؛ او ارتفاع پستی بود که با سقوط تمام شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه

برچسب ها

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.