عدم رسیدگی مسئولان به میراث‌ فرهنگی راور


به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی پایگاه خبری «راورسلام»؛ صبح امروز جلسه کارگروه میراث‌فرهنگی راور به منظور بررسی معضلات و مشکلات میراث‌فرهنگی این شهرستان با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین الله‌وردی مشاور امور روحانیت و حوزه فرهنگی استاندار، جمعی از مسئولین، هنرمندان و فعالان گردشگری در سالن جلسات شهرداری راور برگزار شد. 

حجت‌‌الاسلام‌والمسلمین الله‌وردی در این جلسه گفت: تقویت حرکت‌های مردمی و گردشگری فرصتی برای راهکارهای منسجم و مکتوب است تا از طریق مسئولین پیگیری شود.

الله‌وردی بیان کرد: هنر در خون بانوان راوری می‌باشد که باید با فراهم کردن زمینه مناسب و روحیه مطلوب از این هنر به درآمد‌زایی برسند.

وی در ادامه تصریح کرد: حمایت، هدایت و پشتیبانی از هنرمندان و نیروهای مردمی شعار اصلی ما در مسئولیت‌ها است. 

ایمان علوی رئیس میراث‌فرهنگی شهرستان اظهار کرد: مردم راور همیشه در استان زبان‌زد بوده و در همه صحنه‌ها حضور فعال داشته‌اند ولی در بسیاری از حوزه‌ها کمترین رسیدگی را از سوی مسئولین دیده‌ایم.

نخعی‌راد از فعالان حوزه گردشگری در این جلسه گفت: شهرستان راور پتانسیل‌های گردشگری و تاریخی زیادی دارد که این داشته‌ها به جای فرصت برای راور تبدیل به تهدید شده است.

نخعی‌راد در پایان بیان کرد: مطالبات ما در راستای استفاده بهتر از کویر و گندم بریان راور، تبدیل نمایندگی میراث‌فرهنگی به اداره میراث‌فرهنگی، تعیین مکان مناسب برای پیشرفت در زمینه صنایع‌دستی، قالی و… همچنان از مسئولین استانی ادامه خواهدداشت.

انتهای خبر/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

کدام پیام‌رسان ایرانی ویژگی و قابلیت‌های بهتری دارد؟

ی بهمن ۲ , ۱۴۰۱
در دنیای امروز که با تولید روزافزون برنامه‌های پیام‌رسان، این نوع فناوری به سرعت به محبوب‌ترین راه برای ارسال پیام‌های متنی تبدیل شده است، بسیاری از پیام‌رسان‌های ایرانی، ما را به سمت تعامل با مشتریان و بالا بردن امتیاز رضایت مشتری سوق داده و راه را برای ارتباط با دنیای […]