شوک قیمت زمین در راور

جهش های مکرر قیمت زمین و مسکن طی سه سال اخیر شوک جدیدی برای جوانان راوری به همراه داشته است و با وجود قیمت های افسار گسیخته مسکن هیچ جوان راوری قادر به تشکیل خانواده نمی‌باشد.

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ قیمت زمین در شهرستان راور در سال های اخیر به واسطه دلالان، سر به فلک کشیده و متاسفانه برخی از مسئولین راور برای ثابت نگه داشتن این معضل بزرگ هیچ تصمیمی اتخاذ نکردند.

گرچه افزایش وام خرید مسکن می‌تواند اتفاق خوبی برای جوانان راوری باشد اما به همان نسبت واسطه های ملکی به دلیل منافع خود مخالف پایین آمدن قیمت ملک بوده و شوک دیگری به قیمت ها وارد می‌کنند.

اکنون باید مسئولین و کارشناسان بازار مالی شهرستان راور با هم اندیشی خود به فکر راهکاری باشند تا بتوانند دست دلالان و واسطه های ملکی را از این شهرستان کوتاه کرده و قیمت ثابتی را برای هر نقطه ای از این شهرستان مشخص کنند تا آرامش به بازار خرید و فروش زمین و مسکن برگردد.

در پایان جای بسی تامل است که با کمک مسئولین و کارشناسان، ستاد تنظیم بازار مسکن در شهرستان راور ایجاد گردد و نیروهای نظامی و انتظامی به عنوان عضوی از این ستاد بر بازار خرید و فروش زمین و مسکن در شهرستان راور نظارت تا آرامش بر بازار مسکن راور حکم فرما شود.

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

برداشت پسته از ۸۲۰۰ هکتار زمین بارور در راور

پ شهریور ۱۸ , ۱۴۰۰
به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ خواجویی رئیس جهاد کشاورزی را‌ور در مصاحبه با خبرنگار راور سلام بیان کرد: سطح زیر کشت باغات شهرستان را‌ور ۸۷۰۰ هکتار می باشد که ۸۲۰۰ هکتار آن در سال جاری بارور و ۵۰۰ هکتار آن غیربارور نیز هستند. وی تصریح کرد: برداشت پسته با […]