شنا در استخر کشاورزی، قاتل جوان راوری

مسئول مرکز فوریت‌های پزشکی راور گفت: صبح امروز متاسفانه یک جوان در استخر کشاورزی روستای دِهوج شهرستان راور غرق شد و جان خود را از دست داد.

به گزارش راور سلام؛ روح الله حاج محمد حسنی، مسئول مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان راور گفت: صبح امروز غرق شدن یک نفر در استخر کشاورزی روستای دِهُوج به آتش نشانی راور گزارش و پس از حضور عوامل، پیکر بی جان یک مرد جوان از آب بیرون کشیده شد.

وی افزود: این جوان متاسفانه به علت شنا کردن در مکان نامناسب و نداشتن مهارت در شنا، جان خود را از دست داد.

حاج محمد حسنی بیان کرد: متاسفانه بار‌ها مشاهده شده است که در این روز‌های گرم سال، عده‌ای از همشهریان که برخی از آن‌ها؛ حتی به فنون شنا آشنایی ندارند، اقدام به شنا در استخر‌های کشاورزی و سد‌های خاکی می‌کنند که این موضوع، اغلب سبب خسارت جانی به آن ها می شود.

  وی تصریح کرد: بیشترین مکان‌های ثبت شده منجر به غرق شدگی در استان کرمان، مربوط به استخر‌های کشاورزی، سد‌ها (به ویژه سد‌های خاکی)، مسیر رودخانه ها ، تجمع آب در محل آبشار‌ها و سایر مکان‌های نامناسب برای شنا است.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

راور، شهری که به اجبار خلوت شد اما مردمش همچنان ماسک نمی زنند

د تیر ۲۱ , ۱۴۰۰
با اعلام تعطیلی ها از سوی ستاد مقابله با کرونا شهر راور به اجبار خلوت شده است اما بسیاری از مردم همچنان پروتکل هارا رعایت نمی کنند. به گزارش “پایگاه خبری راورسلام”؛ بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا بسیاری از ادارات، اصناف و بانک ها از امروز تعطیل شدند […]