دیدار و مصاحبت با خانواده شهدا روحیه ایثار را تقویت می کند

فرماندار راور گفت: دیدار با خانواده شهدا روحیه ایثار در راه خدمت به مردم را تقویت می کند.

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ رضا عباسی فرماندار راور در دیدار با مادر شهید دانش آموز علیرضا حمیدی راوری گفت: دیدار با خانواده شهدا روحیه جهاد و ایثار در راه خدمت به مردم را تقویت می‌کند.

فرماندار راور افزود: خانواده شهدا ولی نعمتان ما هستند و دیدار و تکریم خانواده شهدا موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و ارتقای روحیه کار جهادی می‌شود.

وی ادامه داد: بر همه ما به ویژه مسئولین واجب است رفع مشکلات و دغدغه خانواده شهیدان را در اولیت کاری خود قرار داده و در حد توان رضایت آنان را جلب کنیم.

فرماندار راور اظهار کرد: دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهدا و جانبازان یکی از اقدامات ارزشمند بنیاد شهید و امور ایثارگران است که باید نمود خود را در رفع مشکلات و مسائل آنان نشان دهد.

عباسی بیان کرد: امروز به برکت خون شهدا و ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم آنان، ایران اسلامی از عزت و اقتداری بی بدیل درمنطقه برخوردار است بنابراین تمامی مردم و مسئولین موظف هستند که قدردان خون پاک شهدا باشند.


ضمنا در پایان این دیدار با اهداء لوح سپاس از مادر شهید علیرضا حمیدی راوری که در دوران دفاع مقدس فرزند خود را راهی جبهه های حق علیه باطل و تقدیم انقلاب کرده اند، تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ک

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

لزوم توجه شرکت زغالسنگ به جذب نیروی تازه نفس انسانی جهت افزایش تولید

ج آذر ۲۵ , ۱۴۰۱
به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ رضا عباسی فرماندار راور از معادن زغالسنگ  هجدک، اسدآباد و اشکلی از توابع بخش کوهساران راور بازدید کرد.  در این بازدید عباسی با حضور در این معادن از روند اجرایی کلیه فرایندها در این سه معدن بازدید کرد و به مسائل و مشکلات آنها […]