دیدار مسئول خانه کارگر با فرماندار شهرستان راور

به گزارش پایگاه خبری راور سلام ؛ صبح امروز در دیدار طحانزاده مسئول خانه کارگر با فرماندار، مسئول خانه کارگر ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار شهرستان جهت همکاری با خانه کارگر در سال گذشته به گزارش عملکرد سال ۱۳۹۸ خانه کارگر راور و موارد ضعف و قوت فعالیت های این دفتر نمایندگی اشاره کرد.

طحانزاده اولویت برنامه های کارگری امسال را در کنار عمل به اساسنامه خانه کارگر کشور به ترتیب پیگیری راه اندازی اتحادیه زنان کارگری، عضویت کارگران معادن زغالسنگ و کارگران ساختمانی و پرسنل شهرداری در خانه کارگر کشور با توجه به موافقت طرح عضویت یکساله جهت استفاده از خدمات رفاهی، آموزشی، فرهنگی و مهمانسراهای کارگری و همچنین ادامه کلاس های آموزشی برای خانواده های شهرستان دانست.

در ادامه این دیدار اژدری ابتدا ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و آرزوی سلامتی برای خانواده های کارگری تشکر خود را از برنامه های متنوع خانه کارگر ابراز و یادآوری کرد: خدمت رسانی به جامعه کارگری نوعی عبادت است و سعادتمند کسی است که از این فرصت ایجاد شده کمال استفاده را جهت خدمت رسانی ببرد.

رئیس کمیسیون کارگری شهرستان با توجه اهمیت شعار امسال به نام جهش تولید گفت: همه باید در راستای تحقق این شعار خالصانه قدم برداریم و کوتاهی ننماییم.

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

واژگونی پژو 405 در جاده راور بهاباد با 5 مصدوم

س اردیبهشت ۳۰ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ حوالی ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه امروز واژگونی یک دستگاه پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۵۰ محور راور بهاباد (بعد از روستای گوهجر) منجر به مصدوم شدن ۵ نفر شد که با فعال شدن اورژانس جاده ای طرز و شهری ۲ به بیمارستان راور منتقل شدند.