دشمنان رهبری و فرهنگ ایثار و شهادت را نشانه گرفته اند

رئیس دادگستری راور گفت: دشمنان با شناختی که از نقش موثر رهبری و فرهنگ ایثار و شهادت پیدا کرده اند، آنها را نشانه گرفته اند.

به گزارش پایگاه خبری راورسلام؛ به منظور اجرای برنامه های گرامیداشت و زنده نگهداشتن یاد و نام شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس نشست بصیرتی با موضوع ایثار و شهادت در محل سالن اجتماعات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دادگستری راور با حضور فرحبخش رئیس دادگستری، راویان دفاع مقدس و جمعی از مسئولین برگزار شد.

در این نشست فرحبخش رئیس دادگستری ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع و پیروزی در دورانی که همه ابرقدرت‌های جهان به طور علنی از رژیم عراق حمایت می کردند، از ثمره خون شهدا و برکات اطاعت از ولایت و وحدت تمامی اقشار جامعه بوده است.

او افزود: اکنون دشمنان با شناختی که از نقش موثر رهبری و فرهنگ ایثار و شهادت پیدا کرده اند، آنها را نشانه گرفته اند و تمام تلاش خود را در جهت دور نگه داشتن آحاد جامعه خصوصا جوانان از این دو عامل بکار می گیرند.

در ادامه فرحبخش با اشاره به روحیه ایثارگری و بسیجی همکاران قضایی و اداری دادگستری در ایام سخت کرونا اظهار داشت: قضات و کارکنان در دوره های مختلف خصوصا دوران کرونا در محل خدمت حتی در ساعات غیر اداری حضور حداکثری داشتند و به صورت جهادی و بدون تعطیلی به امور مردم و پرونده های موجود رسیدگی کردند.

او از زحمات تلاشگران و مجاهدان هشت سال دفاع مقدس ازجمله آزادگان، ایثارگران و خانواده شهدا تقدیر کرد و بیان داشت: برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس کمترین دینی است که ما می‌توانیم در قبال ایثار گران و آزادگان و شهدای دفاع مقدس و خانواده های آنان ادا کنیم.

فرحبخش در پایان عنوان کرد: امروز نباید دغدغه ها و مشغله ها و کار فراوان در دادگستری ما را از رسیدگی به امور خانواده و مردم بازدارد بلکه خدمت صادقانه ودرست به مردم و همچنین خانواده خود و رفتار و خلق حسنه در محیط خانه و خانواده نوعی مجاهدت و ایثارگری می باشد که همه کارکنان باید در این راستا اهتمام ویژه داشته باشند.

قابل ذکر است در این جلسه روایتگران دفاع مقدس خاطرات حضور خود را در جبهه های حق علیه باطل بیان کردند و همچنین در این نشست از نفرات برتر حوزه قضایی در زمینه کسب امتیازات سیستم سمپ با اهدا جوایز تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

گفتگو با نژاد زمانی رئیس صنف مصالح ساختمانی شهرستان در رابطه با قیمت و نحوه عرضه سیمان در راور

ج مهر ۹ , ۱۴۰۰
به گزارش راور سلام؛ پس از ماه ها سیر صعودی خبر کاهش قیمت سیمان اعلام شد. اما باخبر شدیم که قیمت فروش سیمان در راور با قیمت اعلامی مغایرت دارد. علت این مغایرت را از زبان رئیس صنف مصالح ساختمانی بشنوید. انتهای پیام/ ک