دستگیری ۲ قاچاقچی با ۲۶۸ کیلو تریاک

سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر از دستگیری ۲ قاچاقچی و کشف ۲۶۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در عملیات تکاوران یگان ۱۱۳ “راور” خبر داد.

به گزارش راور سلام؛ سرهنگ “مهدی توسنگ” اظهار داشت: رزمندگان قرارگاه عملیاتی ابوذر با انجام اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر به شمال کشور مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: تکاوران یگان ۱۱۳ شهرستان “راور” با همپوشانی پلیس مواد مخدر شهرستان “رفسنجان” و “انار” مسیرهای تردد قاچاقچیان را مورد رصد قرار دادند و پس از گذشت مدت زمانی در محور فرعی “رفسنجان- انار” به یک دستگاه پژو پارس مشکوک و طی عملیاتی منسجم آن را متوقف کردند.

سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر بیان داشت:  در بازرسی از این خودرو  268 کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و ۲ متهم نیز دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ توسنگ در پایان خاطر نشان کرد:رزمندگان قرارگاه عملیاتی ابوذر با رصد مستمر تحرکات قاچاقچیان مواد مخدر هرگز اجازه نخواهند داد چنین افرادی برای رسیدن به اهداف شوم خود باعث اخلال در امنیت و آرامش اجتماعی مردم شوند.

منبع: خبرگزاری بسیج

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آبرسانی به ۲۴۴ روستای محروم از آب شرب کرمان تا پایان سال ۱۴۰۰

س تیر ۱ , ۱۴۰۰
سردار حسین معروفی گفت: برای سال ۱۴۰۰ پیش بینی می شود ۲۴۴ روستا با هماهنگی آبفای شهرستان ها و خیرین آبرسانی می شود، ۱۰۶ روستا در قالب قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ثارالله به طور مستقل در شهرستان های ریگان، عنبرآباد و شهداد آبرسانی خواهند شد. به گزارش راور سلام […]