خدمات صورت گرفته در بخش کوهساران راور در مصاحبه با بخشدار این بخش

1

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ بخش کوهساران در ۵۰ کیلومتری شهرستان راور قرار گفته است و ۸۰ آبادی و ۴۴ عدد روستا دارد.

کمالی بخشدار کوهساران در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: که به برکت نظام جمهوری اسلامی کارهای بسیاری صورت گرفته است که از جمله این کارها بازسازی ۳۰۰ واحد مسکونی، آسفالت معابر روستاها در حدود ۶۰ هزار مترمربع، آسفالت جاده ی روستاهای بیروئید به گریک حدود ۸ کیلومتر؛جاده هنک به گورک ۴ کیلومتر و آسفالت جاده گچ علیا به مسافت ۴ کیلومتر انجام شده است.

وی افزود: لوله کشی آب شرب در روستاهای این بخش انجام شده و لایه روبی ۴۰ قنات نیز صورت گرفته است.


کمالی بیان کرد: ۵۰ درصد روستاهای این بخش دارای لوله کشی گاز هستند و مابقی نیز کارهای مطالعاتی آن ها انجام شده است و در آینده نزدیک از نعمت گاز برخوردار می شوند.
یکی از کارهای مهم دیگری که در این بخش صورت گرفته است پروژه انحراف قنات قاضی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان که با پیگیری های پروفسور زاهدی انجام است.و همچنین ساخت ۷ مخزن بتنی در روستاهای این بخش می باشد.


بخشدار کوهساران در پایان از پیگیری های همیشگی دکتر زاهدی و فرماندار تشکر ویژه ای داشتند.

انتهای پیام/

Ravar Salam

One thought on “خدمات صورت گرفته در بخش کوهساران راور در مصاحبه با بخشدار این بخش

  1. سلام
    در زمان آقای کمالی در دهستان ما هیچ کاری انجام نشده .ایشون به بخش های زیر مجموعه اش سرکشی نمی کند.فقط مردم را از سر ود باز می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

انعقاد تفاهمنامه همکاری بین کمیته امداد و مرکز آموزش فنی و حرفه ای راور

د دی ۸ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ حجت الاسلام طاهری رئیس کمیته امداد در دیدار با رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان راور با بیان اینکه آموزش فنی وحرفه ای رکن اصلی موفقیت در اشتغالزایی مددجویان محسوب می شود، تصریح کرد: دوره‌های آموزشی و مهارتی بر اساس استعداد سنجی و برحسب علاقه مددجویان […]