حال راور خوب نیست/ کرونا همچنان در راور پر خروش می تازد و قربانی می گیرد

آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان راور نشان می دهد این ویروس همچنان به پیش می تازد و رعایت نکردن فاصله فیزیکی و بی توجهی به پروتکل های بهداشتی، شرایط دشواری به وجود اورده و مبارزه با کرونا را سخت تر کرده است لذا می طلبد شهروندان همچنان به پروتکل های بهداشتی توجه داشته باشند.

ماسک زدن، بهترین راه پیشگیری از این ویروس است. این روزها بسیاری از مردم به ضرورت استفاده از ماسک پی برده اند و می دانند که نداشتن ماسک بی توجهی به سلامت عموم و کاری غیر اخلاقی است، اما هنوز هم برخی از شهروندان با جدی نگرفتن کرونا و رفت و آمد بدون رعایت پروتکل های بهداشتی باعث افزایش زنجیره انتقال بیماری می شوند.

نکته قابل توجه این است که با اینکه مدتی است اکثر همشهریان از ماسک استفاده می کنند، روند افزایشی ابتلا، مرگ و بستری بیماران کرونایی همچنان ادامه دارد. بی شک علت اصلی آن عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بی توجهی به این امر مهم است.

باید باور کنیم که دعوت به عروسی و دیگر مراسمات بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی دعوت به مرگ است و با نه گفتن به مهمانی و مسافرت ها و استفاده از ماسک درصورت لزوم خارج شدن از منزل، از انتقال این ویروس جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/ک

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آتش سوزی در بیش از ۱۵ هکتار مراتع بخش کوهساران

پ مرداد ۲۳ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ اژدری فرماندار راور و رئیس کمیته اطفا حریق و مدیریت بحران شهرستان از آتش سوزی ۱۵ هکتار مراتع بخش کوهساران خبرداد و گفت: تیمی از کارکنان منابع طبیعی راور پس از دریافت گزارشی مبنی بر وقوع آتش در اراضی ملی روستای شاهزاده محمد از […]