توقیف پراید با ۱۰۰ کیلو شیشه در راور

فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۰۰ کیلو شیشه و دستگیری یک متهم در عملیات تکاوران یگان ۱۱۳ شهرستان “راور” خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری راورسلام، به نقل از خبرگزاری پلیس؛ سردار”عبدالرضا ناظری” گفت: ماموران یگان تکاوری ۱۱۳شهرستان”راور” با انجام کار اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای حمل یک محموله مواد افیونی از مرزهای شرقی کشور به سمت استان های شمالی مطلع شدند.

وی گفت: ماموران به محورهای مورد نظر اعزام و پس از گذشت زمانی در محور “کرمان_راور” به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک و به آن دستور ایست دادند که راننده خودرو بدون توجه به اخطار پلیس اقدام به فرارکرد و در نهایت با عکس العمل به موقع ماموران متوقف شد و در بازرسی از این خودرو ۱۰۰ کیلوگرم شیشه کشف و یک متهم دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به مرجع قضائی بیان داشت: پلیس برای حفظ امنیت و آرامش مردم قاطعانه با سوداگران مرگ برخورد خواهد کرد و مردم عزیز ما می توانند در صورت اطلاع از هرگونه خبری در این حوزه، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

افتتاح باشگاه فرهنگی ورزشی حس برتر

س مهر ۲۹ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راورسلام؛ عصر روز گذشته همزمان با هفته تربیت بدنی با حضور فرماندار، رئیس اداره ورزش وجوانان، شورای شهر و جمعی از ورزشکاران سالن ورزشی فرهنگی حس برتر در سالن بحران تربیت بدنی افتتاح گردید. انتهای پیام/