بهره برداری بخش اعظمی از محور کرمان_راور_دیهوک تا پایان دولت دوازدهم

محمد اسلامی در سفر خود به راور از بهره برداری بخش اعظمی از محور کرمان_راور_دیهوک تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری راورسلام؛ محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در سفر خود به استان کرمان پس از افتتاح طرح های توسعه فرودگاه کرمان امروز عصر بمنظور بازدید از باند دوم در حال اجرای محور کرمان_راور_دیهوک به راور آمد.

وزیر راه و شهرسازی با حضور در فرمانداری راور در جمع مسئولین و خبرنگاران گفت: از مهم ترین کارهای انجام شده در امروز بازدید از محور کرمان_راور_دیهوک است، پروژه مهمی که هم مورد مطالبه مردمی و هم جز اولویت های وزارت راه و شهرسازی است.

اسلامی بیان کرد: در سال جهش تولید این پروژه را در زمره پروژه های ممتاز قرار دادیم تا با تامین منابع این محور چهار خطه را تا راور به انتها و بهره برداری رسانده و همچنین تا دیهوک برسانیم.

وی افزود: بخش های زیادی از این پروژه آماده بهره برداری شده و در فرصت خدمتی که دولت دوازدهم دارد ان شا الله بخش های اعظمی را افتتاح می کنیم و حداکثر باقی مانده آن در سال آینده به افتتاح خواهد رسید.

انتهای پیام/ کارگرزاده

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن در راور برگزار شد

د بهمن ۲۰ , ۱۳۹۹
به گزارش راور سلام؛ به دلیل شرایط کرونا راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت خودرویی و موتوری برگزار شد. در راور نیز این مراسم در شهر و بخش های آن برگزار و مردم راور جشن این پیروزی بزرگ را متفاوت اما دیدنی برگزار کردند.