• تاریخ انتشار : دوشنبه 30 تیر 1399 - 18:32
 • کد خبر : 12842
 • چاپ خبر

بهترین لاستیک ایرانی برای ماشین های ایرانی کدام است؟

کیفیت کدام لاستیک ایرانی بهتر است ؟ این سوالی است که هر راننده‌ای که به لذت سواری گرفتن از خودرو اهمیت می‌دهد، از خود می‌پرسد. بهترین لاستیک برای سمند کدام است و بهترین لاستیک برای پژو پارس را چطور انتخاب کنیم؟ بهترین لاستیک برای ۲۰۶ و سایر خودروها چیست و چه معیارهایی در میان انواع لاستیک

کیفیت کدام لاستیک ایرانی بهتر است ؟ این سوالی است که هر راننده‌ای که به لذت سواری گرفتن از خودرو اهمیت می‌دهد، از خود می‌پرسد. بهترین لاستیک برای سمند کدام است و بهترین لاستیک برای پژو پارس را چطور انتخاب کنیم؟ بهترین لاستیک برای ۲۰۶ و سایر خودروها چیست و چه معیارهایی در میان انواع لاستیک از برندهای ایرانی، عامل اثر خواهد بود؟ کدام برندها در این زمینه حرف اول را می‌زنند و تا چه اندازه می‌توان به سازنده‌های ایرانی اعتماد کرد؟ برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه بهترین لاستیک ایرانی خودرو، با استادکاران بخش خودرو و تجهیزات جانبی آن، همراه باشید.

برخی از افراد بر این باورند که نمی‌توانند بهترین لاستیک ایرانی را پیدا کنند. اگر به دنبال خرید بهترین لاستیک ماشین، بهترین لاستیک برای سمند، بهترین لاستیک برای پژو پارس،  بهترین لاستیک برای ۲۰۶ و … هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما در این مقاله همراه باشید. 

آشنا خواهید شد.

بهترین لاستیک ایرانی کدام است؟

در نظر یک مصرف کننده ایرانی، گزینه قیمت کفه سنگین‌تری نسبت به کیفیت دارد. این جمله درست است که کیفیت حرف اول را می‌زند، اما قیمت مناسب، چیزی نیست که بخواهیم ساده از کنار آن عبور کنیم. امروز لاستیک‌های زیادی از طریق واردات به بازار کشور عرضه می‌شوند که اغلب آن‌ها معمولا تولیدات کشورهایی مانند چین و هند هستند. اما باید دید که آیا کیفیت لاستیک‌های ایرانی بهتر است یا کیفیت محصولات وارداتی کشورهای چین و هند که بازار عرضه می‌شوند.

برای آنکه بتوانید لذت فوق العاده ای را از سواری از خودروتان ببرید، خوب است بهترین لاستیک ایرانی را خریداری نمایید.
برای آنکه بتوانید لذت فوق العاده ای را از سواری از خودروتان ببرید، خوب است بهترین لاستیک ایرانی را خریداری نمایید.

می‌دانیم که لاستیک‌های وارداتی کره‌ای یا تایوانی در کیفیت‌های در درجه دوم قرار دارند و این لاستیک‌های اروپایی هستند که در بالاترین کیفیت تولید و عرضه می‌شوند. یکی از بهترین گزینه‌هایی که با آن کیفیت لاستیک را محک می زنند، وزن لاستیک است. کیفیت لاستیک‌های ایرانی نسبت به لاستیک‌های خارجی مانند میشیلن، رودستون و هانکوک قابل مقایسه نیست. چرا که تکنولوژی ساخت تولید لاستیک در ایران چندان جدید نیست و امکان دسترسی به اطلاعات به روز اروپایی‌ها به دلیل مسائل منطقه‌ای چندان آسان نیست. اما این بدان معنی نیست بهترین لاستیک ایرانی وجود ندارد و می‌بایست به جنس‌های بی‌کیفیت چینی بسنده کنیم. در ادامه با بهترین لاستیک ایرانی آشنا خواهید شد:

بهترین و نرم‌ترین لاستیک ایرانی

اگر بخواهید بهترین لاستیک ایرانی را از رقبای داخلی و خارجی تمیز دهید، می‌توانید از دو راه بهره بگیرید:

اول اینکه به سراغ فروشندگان کالای مذکور رفته و در بازار لاستیک، بررسی‌های میدانی انجام دهید.
دوم ایجاد یک نظر سنجی ساده است. باورش کمی مشکل است اما تجربه‌های ساده رانندگانی که از لاستیک‌های مختلف تولید داخل استفاده می‌کنند، می‌تواند راه را برای یافتن بهترین لاستیک ایرانی برای شما باز نمایند.

با توجه به تحقیقات صورت گرفته، لاستیک های تولید داخل، عملکرد و کیفیت بسیار بهتری نسبت به نمونه های چینی و هندی دارند. به ویژه اگر به سراغ بهترین لاستیک ایرانی بروید.
با توجه به تحقیقات صورت گرفته، لاستیک های تولید داخل، عملکرد و کیفیت بسیار بهتری نسبت به نمونه های چینی و هندی دارند. به ویژه اگر به سراغ بهترین لاستیک ایرانی بروید.

کیفیت کدام لاستیک ایرانی بهتر است و به طور مثال کیفیت لاستیک ایران تایر چگونه است و سایر موارد … .بررسی‌های میدانی صورت گرفته نشان داده است همواره لاستیک‌های تولید داخل، عملکرد و کیفیت بهتری نسبت به لاستیک‌های چینی دارند. اما اگر صاحبان خودرو، مشکلی در خصوص پرداخت هزینه‌های لاستیک‌های خارجی نداشته باشند، لاستیک‌های اروپایی گزینه‌های بسیار باکیفیت و فوق العاده‌ای خواهند بود.علت لاستیک سایی خودرو چیست؟

و اما جالب است بدانید که در یک نظر سنجی در یکی از سایت‌های مرتبط با خودرو، نتایج زیر از بهترین لاستیک ایرانی و به نوعی رتبه بندی لاستیک های ایرانی و داخلی، به دست آمده است:

 1.  بارز
 2. کویرتایر
 3. یزد تایر
 4. دنا
 5. ایران تایر

شرکت کنندگان در این نظر سنجی و رتبه بندی لاستیک های ایرانی و داخلی، به انتخاب تنها یکی از این لاستیک‌ها به عنوان بهترین لاستیک ماشین به شرح زیر رای داده‌اند:

 • بارز(۷۴%)
 • کویرتایر(۱۰%)
 • یزد تایر(۶.۵%)
 • ایران تایر(۵%)
 • دنا(۴.۵%)

حال می‌توانیم انتخاب بهتری از بهترین لاستیک ایرانی داشته باشیم.

یکی از بهترین انتخاب ها برای خودروها، لاستیک بارز به عنوان بهترین لاستیک ایرانی است؛ چرا که نرم بوده و کیفیت بالایی دارد.
یکی از بهترین انتخاب ها برای خودروها، لاستیک بارز به عنوان بهترین لاستیک ایرانی است؛ چرا که نرم بوده و کیفیت بالایی دارد.

بهترین مارک لاستیک ایرانی برای پراید

بهترین لاستیک برای پراید کدام است؟ آنچه که در در زمان خرید لاستیک مناسب برای پراید و انتخاب بهترین لاستیک برای پراید باید به آن توجه کنیم، سه مولفه است. این مولفه‌ها برای انتخاب بهترین لاستیک ایرانی برای پراید و خودروهای هم عرض، تاثیر قطعی دارند.

 • رینگ
 • ارتفاع لاستیک
 • پهنای آن

برای اطلاع دقیق از این سه مولفه (تعیین کننده لاستیک مناسب برای پراید و مانند آن) و خرید بهترین لاستیک برای پراید می‌بایست درب سمت راننده را باز نمایید، چرا که در این قسمت می‌توانید جدول کاملی از اطلاعات لاستیک خودرو را بیابید. به این صورت بهترین لاستیک ایرانی برای پراید را انتخاب خواهید کرد. اما تجربه بسیاری از رانندگان خودرو پراید حاکی از آن است که لاستیک شرکت کویر، بهترین مارک لاستیک ایرانی برای پراید محسوب می‌شود؛ چرا که این لاستیک نرم بوده و هندلینگ خودرو را بهبود می‌بخشد. با این حساب بهتر است به تجربه رانندگان پراید در انتخاب بهترین لاستیک ایرانی برای پراید اعتماد کنید.

کیفیت لاستیک ایران تایر چگونه است و چقدر محبوبیت دارد؟

ایران تایر یکی از شرکت‌های تولید کننده لاستیک ایرانی است که شما می‌توانید لاستیک خودروتان را از این برند خریداری نمایید. لازم به ذکر است که لاستیک‎های این شرکت از کیفیت قابل قبولی برخوردار است اما با توجه به نظرسنجی‌های صورت گرفته، لاستیک بارز جایگاه بهتری در میان لیست بهترین لاستیک ایرانی دارد.

بهترین لاستیک ایرانی، لاستیک بارز؛ بهترین لاستیک برای ۲۰۶

بهترین لاستیک برای ۲۰۶ کدام است؟ کدام لاستیک ایرانی بهتر است و سوالات مشابه آن! بهترین لاستیک برای ۲۰۶ لاستیک میشیلن فرانسوی است؛ تنها در این صورت می‌توان مدعی بود از سواری با ماشین لذت برده‌اید.
اما باید در نظر گرفت که اگر به دنبال خرید لاستیک ایرانی هستید، پس با بررسی‌های صورت گرفته، نسبت به خرید بهترین لاستیک ایرانی اقدام نمایید.
نکته: بهتر است در خرید لاستیک ایرانی، به سایز دقیق برای خودرو دقت نمایید. امروز شاهد آن هستیم که برخی از رانندگان، از لاستیک‌هایی با پهنای بالاتر برای خودروشان استفاده می‌کنند که البته این کار سبب پایداری بیشتر خودرو هنگام رانندگی می گردد. اما حقیقت این است که استفاده از لاستیک‌هایی با پهنای بیشتر از حد لازم، سبب مصرف بیش از اندازه بنزین می‌شود. زیرا سایز لاستیک برای آن خودرو توسط کارشناسان مربوطه بررسی و سپس روی خودرو قرار داده شده است.

حین خرید لاستیک، به سایز مناسب لاستیک خودرو توجه کنید چرا که لاستیک های پهن، مصرف بنزین را افزایش می دهند.
حین خرید لاستیک، به سایز مناسب لاستیک خودرو توجه کنید چرا که لاستیک های پهن، مصرف بنزین را افزایش می دهند.

بهترین لاستیک ایرانی برای سمند و پژو پارس

بهترین لاستیک ایرانی برای سمند کدام است؟ نرم ترین لاستیک ایرانی را چطور انتخاب کنیم؟ تجربه رانندگان مختلف برای خرید بهترین لاستیک خودرو ایرانی و به ویژه بهترین لاستیک برای سمند و بهترین لاستیک برای پژو پارس ، لاستیک بارز است. در این خودروها نیز باید لاستیکی را انتخاب کنید که ضخامت استاندارد دارد. همچنین اگر لاستیک انتخاب شده، آج درشت‌تری داشته باشد، برای خودروهایی مانند سمند و پژو پارس، کارایی بهتری خواهد داشت.
برای این دسته از خودروها و انتخاب بهترین لاستیک ایرانی برای سمند و پژو پارس به هیچ عنوان از لاستیک‌های چینی موجود در بازار استفاده نکنید، چرا که این لاستیک‌ها به شدت خشک بوده و در مدت کوتاهی سیستم جلوبندی را معیوب نموده و اتاق ماشین را به صدا می‌اندازند.

سخن پایانی

بهترین لاستیک برای سمند چیست؟ بهترین لاستیک برای پژو پارس کدام است؟ نرم ترین لاستیک ایرانی کدام است؟ لاستیک مناسب برای پراید چیست؟ کدام لاستیک ایرانی بهتر است و بهترین لاستیک ماشین را چطور باید انتخاب کرد؟ کیفیت کدام لاستیک ایرانی بهتر است و به طور خاص کیفیت لاستیک ایران تایر چگونه است و … . در بالا به این سوالات در زمینه بهترین لاستیک ایرانی پاسخ دادیم. همان طور که در خصوص انتخاب بهترین لاستیک ایرانی گفته شد، شما می‌توانید ضمن در نظر داشتن این مقاله، از تجربیات دیگران و نظرات درست کارشناسان این حوزه استفاده نمایید و بهترین انتخاب را برای خودرو خود صورت دهید.

منبع: avalkhodro.com

و http://Ostadkar.pro

لینک کوتاه

برچسب ها

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.