برگزاری جلسه قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در محل دفتر امام جمعه در راستای اجرای مرحله دوم کمک مومنانه

به گزارش پایگاه خبری “راور سلام”؛ صبح امروز، جلسه قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در محل دفتر امام جمعه شهرستان، در راستای اجرای مرحله دوم کمک مومنانه برگزار گردید، در آغاز این جلسه، فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان، ضمن تقدیر و تشکر از اعضای قرارگاه، که در مرحله اول نهایت همکاری را با قرارگاه داشته اند توضیحاتی در خصوص نحوه برگزاری مرحله دوم کمک مومنانه بیان نمودند.

در این جلسه که با دعوت ناحیه مقاومت بسیج سپاه، از نهادهای حمایتی و خیریه ها برگزار گردید موارد زیر مقرر و به تصویب رسید:

۱_ سه مقطع: دهه ولایت(عیدقربان تا عید غدیر) دهه اول محرم و دهه آخر ماه صفر، برای توزیع کمکهای مومنانه مشخص گردید.

۲_با توجه به شیوع ویروس کرونا و اعمال محدویت ها برای پخت و پز و اطعام، مقرر گردید نهادها، خیریه ها، پایگاه ها و مساجد نسبت به جمع آوری نذورات برای تهیه سبد کالا و توزیع بین نیازمندان اقدام نمایند.

۳_پس از جمع بندی و یکپارچه سازی، کمکهای مومنانه به صورت بن خرید کالا، لوازم التحریر، البسه، کفش و سبد کالا بنا به صلاحدید و ضرورت بین نیازمندان توزیع گردد.

۴_بانک اطلاعات نیازمندان توسط پایگاه های مقاومت بسیج و با محوریت مسجد و کمک گرفتن از معتمدین و هیات امنای مساجد جمع آوری و در سامانه طراحی شده ثبت گردد.

۵_توزیع به صورت هماهنگ و همزمان در سطح شهر انجام می پذیرد.

۶_در خصوص محلاتی که برخورداری کمتری دارند جلساتی با خیرین و مسئولین برای کمک به این محلات برگزار گردد.

۷_شماره کارت
۵۰۴۱_۷۲۱۱_۱۱۵۹_۷۶۱۴
بنام”همدلی مواسات کمکهای مومنانه شهرستان راور” جهت واریز کمکهای مردمی در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

جنگنده‌های آمریکا آسمان منطقه را ناامن کرده اند

پ مرداد ۲ , ۱۳۹۹
با توجه به ایجاد ناامنی جنگنده‌های امریکایی در منطقه ضرورت خارج شدن هرچه سریع تر امریکایی‌ها از منطقه احساس می‌شود. به گزارش پایگاه خبری راور سلام، به نقل از “راه آرمان”: در  پی تعرض و ایجاد مزاحمت دو جنگنده به هواپیمای مسافربری ایرانی، بر اساس اعلام خلبان هواپیمای ماهان، دوجنگنده […]