با شلیک پلیس کرمان محموله سنگین کراک و هروئین کشف شد

به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف محموله سنگین کراک و هروئین در عملیات رزمندگان یگان تکاوری ۱۱۳ راور خبر داد.

سردار “عبدالرضا ناظری” گفت: بامداد امروز رزمندگان یگان تکاوری ۱۱۳ راور حین گشت زنی در محور کرمان – زرند به یک دستگاه وانت مزدا مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.

این مقام ارشد پلیس استان افزود: راننده خودرو به محض مشاهده پلیس اقدام به فرار کرد اما ماموران با سرعت عمل و استفاده از قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک به سمت خودرو و آن را متوقف کردند.

وی بیان داشت: در بازرسی از خودرو ۱۵۵ کیلوگرم کراک، ۲۰۴ کیلوگرم هروئین و ۲۳۱ کیلوگرم تریاک جمعا ۵۹۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و یک قاچاقچی دستگیر و یک خودرو توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان در پایان گفت: رزمندگان پلیس کرمان به صورت شبانه روزی محورهای اصلی و فرعی استان را تحت کنترل دارند و با هرگونه اعمال مجرمانه به شدت برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مستند در لباس سربازی خاطرات آیت‌الله خامنه‌ای از دفاع مقدس را برای اولین بار منتشر می کند

ج مهر ۱۱ , ۱۳۹۹
«در لباس سربازی» روایتی ویژه از حضور رهبر انقلاب در جبهه‌ها از نخستین روزهای آغاز جنگ تحمیلی تا ترور ایشان در تیرماه سال ۶۰ است. در این مستند، برخی تصاویر، فیلم‌ها، اسناد و همبچنین خاطرات شفاهی خودگفته‌ی آیت‌الله خامنه‌ای از دوران دفاع مقدس برای نخستین بار منتشر شده است. مستند […]