بازدید مسئولین از کشتارگاه دام و فروشگاه شهر و شهروند

رئیس شورای پیشگیری از وقوع بزه، دادستان و جمعی از مسئولین شهرستان راور از کشتارگاه دام و فروشگاه شهر و شهروند شهرداری راور بازدید کردند.

به گزارش راور سلام؛ در راستای صیانت از حقوق عامه و پیشگیری از تخلفات بهداشتی و جلوگیری از موجبات کشتار دام های مولد و آبستن، با حضور رئیس دادگستری، معاون دادستان، فرماندهان انتظامی و سپاه، شهردار و رؤسای ادارات جهاد کشاورزی و صنعت و معدن و تجارت، دامپزشکی، از بخش‌های مختلف کشتارگاه شهرستان راور، از جمله محل نگهداری دام، سالن کشتارگاه، پیش سرد کن و محوطه کشتارگاه و روند توزیع محصولات پروتئینی در فروشگاه شهر و شهروند، بازدید به عمل آمد.

در حاشیه این بازدید دکتر فرحبخش گفت: مسئولین کشتارگاه باید توجه جدی به سلامت و امنیت غذایی و رعایت قوانین و مقررات و پروتکل های بهداشتی، داشته باشند.

وی در ادامه افزود: به همت ادارات مسئول در حوزه بازار و با نظارت اداره صنعت و معدن و دامپزشکی و جهاد کشاورزی، در شرایط سالم و بهداشتی و با قیمت مناسب، شاهد عرضه منصفانه و بهداشتی محصولات پروتوئینی، در سطح شهرستان می باشیم.

در ادامه استوار زاده معاون دادستان راور گفت: خط قرمز دادستانی امنیت غذایی و سلامت جامعه است و با هر گونه تخلف در زمینه کشتار غیر مجاز و دام های مولد و آبستن برخورد قانونی و قاطع خواهد شد.

وی در ادامه اظهار کرد: فروشگاه مردم‌ نهاد شهر و شهروند، می تواند با توزیع کالاهای ارزان خصوصا گوشت و میوه از سود جویی جلوگیری، باعث ایجاد فضای رقابت سالم رقابت و کنترل و تنظیم بازار و در نهایت کاهش قیمت ها گردد.

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تنها راه نجات کشور بازگشت به فرهنگ بسیجی است/ مردم تاریخ 150 ساله کشور را واکاوی کنند

پ آذر ۴ , ۱۴۰۰
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان گفت: مردم باید تاریخ ۱۵۰ ساله را واکاوی کنند تا بدانند که چه اتفاقاتی رخ داد که امام خمینی(ره) دستور تشکیل بسیج را دادند. به گزارش پایگاه خبری راورسلام به نقل از راه آرمان؛ حجت الاسلام و المسلمین امین […]