افتتاح مرکز نیکوکاری میثاق در بخش کوهساران

به گزارش “راور سلام”؛مرکز نیکوکاری میثاق به عنوان اولین مرکز نیکوکاری بخش کوهساران با حضور رئیس کمیته امداد راور و جمعی از مسئولین افتتاح گردید.

حجت الاسلام طاهری رئیس کمیته امداد راور در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری میثاق هجدک، هدف از تأسیس مراکز نیکوکاری را توسعه فرهنگ انفاق و احسان در سطح جامعه و مردم دانست و اظهار داشت: مراکز نیکوکاری در راستای توسعه مشارکت های مردمی و تسریع در ارائه خدمت به محرومان و تحت نظارت مستقیم نهاد مقدس کمیته امداد در سطح شهرستان فعالیت می نمایند.

وی ادامه داد: مرکز نیکوکاری با توان مردمی و انگیزه های برخواسته از اعتقادات دینی برای خدمت به نیازمندان ایجاد شده است و برای توانمندسازی و مهارت ورزی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نیازمندان حول محور اقدامات کمیته امداد گام بر میدارد.
رئیس کمیته امداد راور تصریح کرد: تهیه جهیزیه ، کمک به نیازمندان،کمک در امر ازدواج جوانان و ارائه کمک‌های مومنانه از فعالیت‌های برجسته مرکز نیکوکاری میثاق در بخش کوهساران می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت‌های بالقوه مراکز نیکوکاری و کمک‌های خیران، خدمات‌رسانی به نیازمندان و رفع مشکلات خانواده‌های تحت حمایت و اقشار آسیب‌پذیر بخش کوهساران در زمینه‌های معیشت، مسکن، درمان، آموزش و اشتغال با سهولت بهتر و در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت خواهد پذیرفت.

در پایان این مراسم ، مجوز مرکز نیکوکاری به همراه مهر مرکز و احکام صادره هیات عامل اجرایی تحویل آقای محمدعلی عباس‌زاده (رئیس هیات عامل مرکز نیکوکاری میثاق کوهساران) گردید.

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

درخشش جوان راوری در مسابقات حفظ قرآن کریم

ی آذر ۷ , ۱۴۰۰
به گزارش راور سلام؛ حافظ قرآن راوری آقای علیرضا رحیمی موفق به کسب مقام اول حُسن حفظ قرآن کریم و مقام چهارم رده بندی حفظ قرآن در مرحله کشوری شد. این مسابقات همزمان با هفته قرآن و عترت در پایتخت معنوی ایران، مشهد الرضا با حضور حافظان بین المللی و […]