افتتاح طرح آبیاری قطره ای و کم فشار در شهرستان راور

به گزارش پایگاه خبری راورسلام؛ در دومین روز از هفته دولت با حضور موسوی معاون استاندار، جاویدی معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان، مهندس اژدری فرماندار شهرستان، قنبری مدیر جهاد کشاورزی راور و تعدادی از مسئولین شهرستان دو طرح کشاورزی در راور افتتاح شد.

قنبری بیان کرد : دو طرح کشاورزی شامل یک طرح آبیاری قطره ای در سطح ۱۲۴ هکتار با اعتبار دولتی ۱۶۱۲ میلیون تومان و هزینه شخصی ۷۰۰ میلیون تومان در روستای یوسف آباد و یک طرح آبیاری کم فشار در سطح ۷۰ هکتار با اعتبار دولتی ۴۹۰ میلیون تومان و هزینه شخصی ۱۱۰ میلیون تومان می باشد، افتتاح شد.

وی ادامه داد: از دیگر طرح های قابل افتتاح در این هفته یک طرح آبیاری کم فشار در سطح ۸۰ هکتار با اعتبار دولتی ۳۶۰ میلیون تومان و یک طرح پرورش گوسفتد به ظرفیت ۵۰۰۰ راس با تسهیلات بانکی ۲۰۰۰ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

وی در پایان گفت: تا قبل از دولت تدبیر و امید ۷۲۵ هکتار آبیاری نوین اجرا شده بود و از ابتدای دولت تدبیر و امید تا کنون میزان ۱۷۴۵ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان به سیستم آبیاری نوین مجهز شده است.

انتهای پیام/

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مرحله سوم کمک های مومنانه در شهرستان راور برگزار گردید

د شهریور ۳ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راورسلام؛ صبح امروز با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرحله سوم رزمایش کمک های مومنانه در شهرستان راور با توزیع ۳۵۰ سبد معیشتی که با کمک خیرین و پایگاههای مقاومت و هیئات مذهبی تهیه گردیده بود برگزار گردید. احمد کارآموز مسئول بسیج […]