استاندار کرمان هشدار داد / پلمب فروشگاه‌ها و اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند

به گزارش پایگاه خبری راور سلام ؛ محمدجواد فدائی در ستاد استانی مدیریت کرونا اظهار کرد: بعد از این نمی توانیم محدودیت قائل بشویم و بنا به اعلام مسئولان یک تا دو سال آینده با بیماری کرونا دست به گریبان هستیم و رییس جمهور اعلام کردند تا پایان امسال درگیر هستیم.

وی افزود: با این وضعیت دیگر تعطیلی اصناف، ادارات و کنترل مسیرها عملی و موثر نیست و تنها راهی که می ماند و باید خیلی جدی گرفته شود، کنترل پروتکل های بهداشتی است.
فدائی تصریح کرد: اگر می خواهیم فروشگاهی را تعطیل کنیم، با بازدید و به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی تعطیل شود و باید تخلفات تعریف شود.
استاندار کرمان بیان کرد: باید همه تاکید بر کنترل اجرای ضوابط بهداشتی و رعایت پروتکل های بهداشتی باشد و در حال حاضر تقریبا براساس مصوبات ستاد ملی همه فعالیت ها از سر گرفته می شود و قرار است کنسرت ها و سینماها نیز بازگشایی شود.
وی با بیان اینکه برای کنترل مبادی ورودی شهرها باید از مرکز مجوز داشته باشیم، افزود: فروشگاه و صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند، بسته می شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

واژگونی تریلی در جاده راور زرند با دو کشته

ش خرداد ۱۷ , ۱۳۹۹
به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ حوالیه   ساعت ۱۴:۴۵ دقیقه امروز یکشنبه ۹۹/۳/۱۸ انحراف از جاده و واژگونی یک دستگاه تریلی نرسیده به گردنه عیسی آباد در جاده راور_زرند منجر به آتش گرفتن کابین این تریلی شد و دو سرنشین آن که پدر و پسر بودند در آتش سوختند پس از […]