اخذ مجوز مرکز معاینه فنی راور پس از پیچ و تاب های فراوان

طی مصاحبه خبرنگار راور سلام با جناب آقای مهندس فربد ابراهیمی، مسئول مرکز معاینه فنی شهرستان راور، وی در خصوص راه اندازی این مرکز اظهار داشت: خوشبختانه پس از پیگیری های فرماندار محترم شهرستان راور جناب آقای مالک اژدری، موفق به اخذ کد ۴۴٨۴ برای مرکز معاینه فنی راور شدیم که بدون پیگیری و تلاش های مجدانه ایشان این امر به ثمر نمی‌نشست و چه بسا این مرکز مورد جابجایی و یا تعطیلی قرار می‌گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: امیدوارم بهره برداری از این مرکز نمونه ای جهت دلگرمی سایر سرمایه گذاران بخش خصوصی برای اشتغال زایی در شهرستان راور باشد چرا که مردم راور لایق بهترین ها هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تلاش مسئولین و مدیران در جهت مانع زدایی و پیگیری و رفع مشکلات مردم در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از فرماندار محترم شهرستان راور جناب آقای مهندس مالک اژدری که در این امر مهم برای آبادانی شهرستان راور تلاش های بی وقفه انجام می‌دهند تقدیر و تشکر می‌نمایند.

انتهای پیام/ محمودی

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

شوک قیمت زمین در راور

ش شهریور ۱۳ , ۱۴۰۰
جهش های مکرر قیمت زمین و مسکن طی سه سال اخیر شوک جدیدی برای جوانان راوری به همراه داشته است و با وجود قیمت های افسار گسیخته مسکن هیچ جوان راوری قادر به تشکیل خانواده نمی‌باشد. به گزارش پایگاه خبری راور سلام؛ قیمت زمین در شهرستان راور در سال های […]