آخرین وضعیت راه‌های استان کرمان؛ ۳۷۰ راهدار در جاده‌های کرمان مستقر هستند

به گزارش مجله خبری “راور سلام ” به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سیدعلی حاج‌سیدعلیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمان، با اشاره به آخرین وضعیت جاده‌های استان کرمان اظهار داشت: در حال حاضر تمام راه‌های اصلی و فرعی استان باز بوده و راهداران ما در آنها مستقر هستند.

وی با بیان اینکه تنها دو راه روستایی خاکی در منطقه کوهپایه کرمان مسدود است گفت: این راه‌ها روستایی سخت هستند و به سبب اینکه در مسیر رودخانه قرار دارند هر زمان که بارندگی شود مسدود می‌شود که با بهتر شدن وضعیت جوی برای بازگشایی آنها اقدام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان با عنوان اینکه در راه‌های اصلی و فرعی استان هیچ مشکلی نداشته و باز هستند افزود: ۳۷۰ نفر از راهداران استان از ۱۵ آذر امسال در جاده‌ها مستقر شدند.

وی با اشاره به وجود ۲۵ گردنه برفگیر در استان گفت: ۱۸۶ دستگاه راهداری در ۴۶ راهدارخانه ثابت و سیار در حال فعالیت هستند که در چند روز گذشته به واسطه شرایط آب و هوایی راهداران ما به صورت شبانه روز فعال بودند.

حاج‌ سیدعلیخانی با بیان اینکه دوربین‌های نظارت تصویری راهداری نیز به مرکز مدیرات راه‌ها متصل بوده و وضعیت جاده‌ها به صورت لحظه‌ای رصد می‌شود افزود: با وجود شدت بارندگی‌ها هیچ مشکلی در راه‌های استان نداشتیم.

Ravar Salam

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

قاتل خاموش باعث مرگ یک جوان راوری

چ آذر ۲۷ , ۱۳۹۸
به گزارش مجله خبری “راورسلام “شب گذشته جوان ۱۸ساله راوری که برای گرم کردن چادر خود اقدام به روشن کردن آتش  زغال نموده بود.دچار گاز گرفتگی شد .این جوان برای آبیاری باغات پسته درمنطقه دهشیب راور اقدام به بردن زغال به داخل چادر خود نموده و هنگام  حواب دچار گازگرفتگی […]